بارسلونا قیمت کوتینیو را مشخص کرد

به گزارش ایونینگ استاندارد، بارسلونا برای فیلیپ کوتینیو بازیکن برزیلی خود قیمتی ۸۰ میلیون یورویی تعیین کرده و درفصل تابستان قصد فروش او را دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، درحالیکه اخیرا شایعات زیادی درباره احتمال بازگشت فیلیپ کوتینیو ستاره برزیلی بارسلونا به لیگ برتر مطرح شده، ایونینگ استاندارد مدعی شد بارسلونا در فروش او در تابستان پیش رو جدی است و به باشگاه‌هایی که به او علاقه‌مند هستند اعلام کرده قیمت مد نظرش برای واگذاری کوتینیو ۸۰ میلیون یورو خواهد بود.

کوتینیو در ژانویه ۲۰۱۸ باشگاه لیورپول را ترک کرد و با  قراردادی به ارزش ۱۲۰ میلیون یورو راهی بارسلونا شد. اما کوتینیو در بارسا نتوانست انتظارات را برآورده کند و بعد ازیک فصل و نیم حضور در نوکمپ به  صورت قرضی به بایرن مونیخ واگذار شد.

درحالیکه بایرن مونیخ از این گزینه برخوردار است که امسال تابستان با پرداخت ۱۲۰ میلیون یورو، قرارداد قرضی کوتینیو را دائمی کند ولی باواریایی‌ها مایل به پرداخت چنین مبلغی نیستند و در نتیجه بارسلونا مجبور شده قیمت مد نظرش برای این ستاره ۲۷ ساله را کاهش دهد.

بر اساس این گزارش، بارسا که مصمم است امسال تابستان چند خرید بزرگ  انجام دهد آماده است به پیشنهادات برای خرید کوتینیو که در محدوده ۸۰ تا ۹۰ میلیون یورو باشند پاسخ دهد. دو گزینه اصلی بارسلونا برای خرید در تابستان امسال نیمار و لائوتارو مارتینز هستند که بلوگرانا برای جذب آنها به پول نیاز دارد.

بیشتر بخوانید:

هافبک جوان اینتر در سبد خرید بارسلونا

ویدال: دلتنگ بارسا و هم تیمی هایم هستم

 

 

تگ ها


فیلیپ کوتینیو بایرن مونیخ فوتبال جهان بارسلونا فوتبال