بارسلونا مدافع چلسی را قرضی می خواهد

آنتونیو رودیگر مدافع المانی چلسی مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، آنتونیو رودیگر در ماه جولای سال  ۲۰۱۷ و با ۲۹ میلیون پوند از رم به چلسی منتقل شد و از آن زمان ۱۱۶ بازی برای این باشگاه در همه رقابت ها انجام داده و ۶ گل به ثمر رسانده است.


ملی پوش آلمانی به آبی پوشان در فتح جام حذفی و لیگ اروپا کمک کرده، در حالی که فصل گذشته نیز در رسیدن آن ها به مقام چهارم لیگ برتر نقش اساسی ایفا کرد.

با این حال رودیگر هنوز در فصل جدید برای تیم فرانک لمپارد به میدان نرفته است چرا که فعلاً سرمربی انگلیسی استفاده از زوج تیاگو سیلوا و کورت زوما را در قلب خط دفاعی خود ترجیح می دهد.

در اسپانیا معتقدند که او زمستان به بارسا ملحق خواهد شد. باشگاه کاتالان ژانویه شلوغی را پیش رو دارد. ۲۴ ژانویه انتخابات ریاست باشگاه در پیش است و در انتقالات زمستانی هم کمیته ریاست موقت باید نیازهای رونالد کومان در دفاع و حمله را برآورده کند.

در خط دفاع بارسا به دنبال جذب بازیکن به شکل قرضی است چرا که مشکلات اقتصادی قدرت هر مانوری را سلب کرده است. طبق گزارش آاس، آنتونیو رودریگر گزینه موردنظر بارسلوناست و برای جذب او به صورت قرضی اقدام خواهد کرد.

گزینه بعدی اریگ گارسیا از منچسترسیتی است و گفته می شود جذب او ۱۰ میلیون یورو هزینه خواهد داشت. بارسا احتمالا برای گارسیا تا پایان فصل صبر خواهد کرد تا او را رایگان جذب کند.

بیشتر بخوانید:

به بارسلونا نیامده ام تا فقط یک سال بمانم

ستاره منچسترسیتی فصل بعد در بارسلونا

 

 

تگ ها


تیم ملی آلمان فوتبال جهان چلسی بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال