بارسلونا- ناپولی؛ به یاد کرونا و البته خاطره تلخ

بارسلونا و ناپولی حالا بعد از حدود یک سال این بار در لیگ اروپا به مصاف یکدیگر می روند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حدود یک سال قبل بود که در شرایطی عجیب دو تیم بارسلونا و ناپولی در لیگ قهرمانان با هم دیدار کردند و حالا قرعه حکم به تقابل این دو باشگاه در لیگ اروپا داده است. دیدار رفت یک هفته قبل از شیوع ویروس کرونا و به شهر ناپل برگزار شده و دو تیم به تساوی ۱-۱ رضایت دادند، اما شرایط برای برگزاری بازی برگشت فراهم نشد و بر خلاف تصور این دو تیم حدود هفت ماه بعد با هم دوباره بازی کردند.

شیوع ویروس ناشناخته کرونا در آن مقطع باعث تعویق چند باره این دیدار شد و در نهایت این بارسلونا بود که با کسب برتری ۱-۳ راهی دور بعدی شده و البته شکست تلخ و عجیب با هشت گل در مقابل بایرن مونیخ را پذیرفت. حالا کاتالان ها که نسبت به آن مقطع دچار افت محسوسی شده و دیگر لیونل مسی را نیز در اختیار ندارند، بعد از حذف از مرحله گروهی لیگ قهرمانان باید در لیگ اروپا دوباره به این تیم ایتالیایی ملاقات کنند.

البته هواداران بارسلونا نباید فراموش کنند که کاستاس مانولاس، مدافع سابق رم در حال حاضر در ناپولی بازی می کند. این مدافع یونانی چهار سال قبل و در دیدار برگشت رم مقابل بارسا در دقایق پایانی گل صعود بخش جالوروسی به دور بعدی را به ثمر رسانده و یکی از بدترین خاطرات هواداران بلوگرانا در سال های اخیر را در ذهن آنها به ثبت رساند.

تگ ها


ناپولی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال