بارسلونا نه؛ مقصد آگوئرو پایتخت است

به نظر می رسد سرخیو آگوئرو احتمالا فصل بعد هم در لیگ برتر بازی خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، قرارداد سرخیو آگوئرو با باشگاه منچسترسیتی در پایان فصل به اتمام خواهد رسید و این باشگاه انگلیسی چندی قبل رسما اعلام کرد همکاری با بهترین گلزن تاریخ باشگاه در فصول بعد ادامه نخواهد داشت. در هفته های اخیر تیم های فراوانی از جمله بارسلونا، پاری سن ژرمن و یوونتوس برای جذب این بازیکن وارد عمل شده اند، اما شبکه آرژانتینی TYC اعلام کرد چلسی از شانس بیشتری نسبت به دیگر رقبا برای خرید سرخیو آگوئرو برخوردار است.

این مهاجم ۳۳ ساله قصد دارد در ادامه نیز انگلیس زندگی کرده و در یک تیم لیگ برتر بازی کند. سرخیو آگوئرو که تا به حال ۱۸۱ بار در لیگ برتر موفق به گلزنی شده، قصد دارد خود را وین رونی در رتبه دوم بهترین گلزنان با ۲۰۵ گل برساند. البته رسیدن به رکورد آلن شیرر ۲۶۰ گله کمی دور از ذهن خواهد بود.

بارسلونا نیز هفته هاست برای جذب سرخیو آگوئرو وارد عمل شده و تمایل لیونل مسی به انتقال این بازیکن به نوکمپ، خوان لاپورتا و تیم مدیریتی بارسلونا برای جذب او مجاب کرده بود. اما به نظر می رسد علاقه شخصی سرخیو آگوئرو به ماندن در انگلیس باعث انتقال او به چلسی بشود. تیمو ورنر، مهاجم آلمانی و جوان چلسی در این فصل هنوز قادر به تکرار درخشش گذشته خود نبوده و توماس توخل معتقد است حضور رقیبی مانند سرخیو آگوئرو در رختکن باعث بهبود شرایط ورنر در فصول آینده نیز خواهد شد.

تگ ها


سرخیو آگوئرو فوتبال جهان منچستر سیتی بارسلونا لالیگا لیگ برتر فوتبال