بارسلونا نگران حمله جدید منچستر برای آنسو فاتی

سران بارسلونا که از حمله اول منچستر برای جذب آنسو فاتی به سلامت گذر کردند نگران موج جدید حمله باشگاه انگلیسی هستند....

به گزارش "ورزش سه"، آنسو فاتی پدیده این فصل بارسلونا بود. ستاره ای که در ۱۶ سالگی به ترکیب اصلی بارسا رسید و چندین رکورد را در لالیگا و لیگ قهرمانان جا به جا کرد. با بازگشت لیونل مسی و لوئیس سوارز از مصدومیت، فاتی نیمکت نشین شد ولی تا پایان لالیگا توانست نقش مهم خود در بارسلونا را حفظ کند. او پس از شروع مجدد لالیگا و به خصوص در ۵ بازی پایانی توانست حضور بیشتری در ترکیب بارسا داشته باشد و در نهایت به کار خود با ثبت هفت گل در لالیگا پایان داد که برای یک بازیکن ۱۷ ساله رکورد بسیار خوبی محسوب می شود.

چندی پیش ژرژ مندس ایجنت پرتغالی مشهور فوتبال، حامل پیغامی مهم از سوی باشگاه منچستریونایتد برای بارسلونا بود. باشگاه انگلیسی حاضر بود ۱۰۰ میلیون یورو برای جذب فاتی بپرداز اما در نهایت با پاسخ منفی باشگاه کاتالان مواجه شد.

طبق ادعای اسپورت، بارسلونا همچنان این خطر را حس می کند که منچستر اقدام به یورشی جدید برای جذب فاتی کرده و این پدیده را از چنگ شان خارج کند. گویا اخباری ار انگلیس رسیده مبنی بر اینکه یونایتد این بار قصد دارد رقم پیشنهادی را افزایش داده و دستمزد پیشنهادی به خود فاتی نیز سه برابر دستمزد فعلی او در بارسلونا خواهد بود.

در واقع سران بارسا حالا دیگر چاره ای ندارند جز اینکه با آنسو فاتی و مدیر برنامه هایش پای میز مذاکره برای تمدید و بهتر شدن قراردادش بنشینند. دسامبر گذشته فاتی قراردادش را تمدید کرد ولی هنوز دستمزدی در حد بازیکن تیم دوم باشگاه دریافت می کند. بارسا قصد دارد با تمدید قرارداد، هم دستمزد او را به سطح بازیکنان تیم اول برساند و هم شماره پیراهنی جدید را در اختیار او قرار دهد. رقم فسخ فاتی نیز قطعا افزایش پیدا خواهد کرد.

تگ ها


بازیکنان آنسو فاتی بارسلونا منچستر یونایتد