بارسلونا هنوز تصمیمی درباره زمان انتقال یری مینا نگرفته است

والورده مدافع پنجمی هم می خواهد اما بازیکنی که با فوتبال اروپا آشنا باشد ......

والورده مدافع پنجمی هم می خواهد اما بازیکنی که با فوتبال اروپا آشنا باشد

بارسلونا در حال حاضر چهار مدافع میانی به نام های جرارد پیکه، ساموئل اومتیتی، خاویر ماسکرانو و توماس فرمائلن در اختیار دارد. والورده خواهان یک مدافع میانی دیگر است. مدافعی که شاید یری مینا باشد.

به گزارش mundodeportivo، بارسا از مدت ها پیش اولویت خرید یری مینا، مدافع کلمبیایی 22 ساله و ملی پوش پالمیراس را به دست آورده اما هنوز هم نمی داند که این بازیکن را در ژانویه 2018 منتقل کند یا در تابستان. قضیه وقتی پیچیده تر می شود که مدیربرنامه های این بازیکن اخیرا به بارسا هشدار داده هر چه زودتر تکلیف او و موکلش را روشن کند. بارسا یری مینا را می خواهد اما هنوز تصمیمش را نگرفته است.

والورده از ابتدای فصل به مدیریت باشگاه اعلام کرد که برای یک فصل طولانی به 5 مدافع میانی نیاز دارد. تجربه والورده به او می گوید که شروع فصل با تنها 4 مدافع میانی یک ریسک است. مدافعان میانی به دلیل خصوصیاتی که پست بازی شان می طلبد، بارها با مصدومیت یا محرومیت مواجه می شوند و این به معنای لزوم در اختیار داشتن جایگزینان قابل اعتماد است. هم از این رو بود که بارسا در پی خرید اینیگو مارتینز از رئال سوسیداد برآمد اما در نهایت به دلایل فنی از خرید این بازیکن منصرف شد.

والورده اما هنوز روی خواسته اش اصرار می کند و مدافع پنجمی هم می خواهد. ترجیح او این است که مدافعی جذب شود که با فوتبال اروپا آشنا باشد و به زمانی طولانی برای تطابق با سبک بازی تیم نیاز نداشته باشد. این، شانس انتقال مینا در ژانویه را کاهش می دهد. واقعیت این است که در حال حاضر هیچ توافقی میان مدیران باشگاه و والورده برای زمان انتقال مینا وجود ندارد. فرناندز در نشست سالانه اعضا اعلام کرد که مینا در تابستان منتقل می شود اما پپ سگوارا روی تسریع این انتقال و آمدن یری در ژانویه اصرار دارد. انتقال یری مینا به بارسلونا در زمستان یا تابستان 2018 به ترتیب 9 و 10 میلیون یورو برای آبی اناری ها آب خواهد خورد.

بارسا در نظر دارد تابستان بعد با خروج تقریبا قطعی توماس فرمائلن و احتمالا خاویر ماسکرانو، یک یا دو مدافع جدید جذب کندگفته می شود ماتیس ده لیخت از آژاکس گزینه نخست آبی اناری هاست.

تگ ها


اخبار روز بارسلونا لالیگا فوتبال