بارسلونا و انتقالی که به خاطر دستمزد بالا انجام نشد

موندو دیپورتیوو مدعی شد باشگاه بارسلونا برای فصل ۱۹-۲۰۱۸ خواهان حضور داوید آلابا در تیمش بود اما این انتقال به دلیل دستمزد درخواستی این بازیکن انجام نشده است....

به گزارش "ورزش سه"، از چند ماه پیش معلوم شده بود که ستاره اتریشی بایرن مونیخ یعنی داوید آلابا بعد از مدت ها حضور در این تیم و رسیدن به همه افتخارات ممکن با باواریایی ها تصمیم به جدایی گرفته و می خواهد چالش جدید خود را در خارج از فوتبال آلمان و احتمالا لالیگای اسپانیا تجربه کند.

داوید آلابا چند روز پیش در یک کنفرانس مطبوعاتی شرکت کرد و به شکل رسمی از تصمیم خود برای جدایی از بایرن مونیخ در پایان فصل رونمایی کرد. در همین ارتباط طی روزهای گذشته دوباره بحث در مورد تیم بعدی آلابا اوج گرفته اما اکثریت قریب به اتفاق منابع معتبر مدعی شده اند که او به زودی با رئال مادرید قرارداد امضا خواهد کرد و فصل آینده در ترکیب کهکشانی ها به میدان خواهد رفت.

بارسلونا یکی دیگر از تیم هایی بود که گفته می شد به جذب مدافع اتریشی علاقمند است اما به نظر می رسد که تیم کاتالانی از کورس رقابت برای به خدمت گرفتن آلابا کنار رفته است. در همین راستا موندو دیپورتیوو گزارشی را منتشر کرده و مدعی شده که بارسلونا در سال ۱۹-۲۰۱۸ به شدت خواهان جذب داوید آلابا بوده و تا آستانه آوردن او به نوکمپ پیش رفته اما نهایتاً این انتقال به دلیل دستمزد درخواستی بالای این بازیکن منتفی شده است.

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا بارسلونا