بارسلونا و برچسب غیر قابل فروش روی نام ۷ ستاره

به نظر می رسد که بارسلونا تحت هیچ شرایطی هفت بازیکن خود را به فروش نخواهد رساند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در هفته ها و ماه های گذشته بحث های زیادی در رابطه با مسائل نقل و انتقالاتی باشگاه بارسلونا مطرح شده است. نام بازیکنان زیادی در اطراف باشگاه کاتالانی شنیده می‌شود اما در عین حال به نظر می‌رسد که با توجه به مسائل اقتصادی پیش آمده به دلیل شیوع ویروس کرونا، بارسا کار دشواری برای جذب ستاره ها، حداقل در این تابستان خواهد داشت.

به جز بازیکنانی که گفته می‌شود بارسلونا به جذب آنها علاقمند است، شایعاتی درباره احتمال جدایی برخی ستاره‌های بلوگرانا نیز شنیده شده است. از ایجاد اختلاف بین لیونل مسی با سران بارسا و احتمال جدایی این فوق ستاره آرژانتینی گرفته تا شرایط نه چندان خوب آنتوان گریزمان و احتمال جدایی زودهنگام او از نوکمپ.

با وجود تمام این شایعات که درباره احتمال جدایی برخی بازیکنان بارسا مطرح شده اما حالا ESPN مدعی شد که باشگاه کاتالانی روی هفت بازیکن خود برچسب غیر قابل فروش قرار داده است. بر اساس این گزارش بارسلونا هیچ قصدی برای فروش لیونل مسی، فرانکی دی یونگ، جرارد پیکه، آنتوان گریزمان، مارک آندره تراشتگن، سرخیو بوسکتس و لوئیس سوارز ندارد و حداقل در این تابستان هر طور که شده آن‌ها را حفظ خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:
بارسا ۱ اسپانیول 0؛ پیروزی میلی‌متری آبی‌واناری‌ها در دربی کاتالونیا
کلوپ: نمی دانم فصل قبل چگونه ۹۷ امتیاز کسب کردیم
گواردیولا: هرگز بازیکنی شبیه به داوید سیلوا ندیده ام 

تگ ها


فوتبال جهان بارسلونا نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات بارسلونا فوتبال