بارسلونا و بلوفی عجیب در مورد لیونل مسی!

بارسلونا می داند که در نهایت چاره ای جز پذیرش تصمیم لیونل مسی مبنی بر جدایی ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، این چند هفته شاید در تاریخ باشگاه بارسلونا ماندگار باشد. شکست تاریخی و باورنکردنی با هشت گل مقابل بایرن مونیخ باعث حذف آنها از لیگ قهرمانان شد و حالا به نظر می رسد بهترین بازیکن تاریخ باشگاه در تلاش برای جدایی بعد از ۱۷ سال بازی برای این تیم است.

البته مدیران بارسلونا خیلی سریع به این اخبار واکنش نشان داده و به لیونل مسی اعلام کردند تنها در صورت پرداخت شدن بند آزادسازی ۷۰۰ میلون یورویی از سوی تیم مقصد، امکان جدایی این بازیکن وجود دارد. اما رادیو کاتالونیا مدعی شد این واکنش در واقع بسیار سریع و غیرمنطقی بوده و مدیران بارسا در نهایت می دانند نمی توانند علیرغم میل باطنی لیونل مسی او را حفظ کنند و این بازیکن اگر بخواهد می تواند در همین تابستان جدا شود.

پس بدین ترتیب احتمالا به زودی و با فروکش کردن تب تند اخبار، مدیران بارسلونا با لیونل مسی برای کاهش بند آزادسازی مذاکره کرده و با رقمی پایین تر به توافق خواهند رسید. خود مدیران باشگاه نیز می دانند که ممکن است در صورت عدم توافق، ریسک درگیر شدن با این ستاره محبوب را به جان خریده و در نهایت هم مجبور شوند لیونل مسی را به رایگان به تیمی دیگر واگذار کنند. اینگونه حداقل می توان رقم هنگفتی از پول فروش این بازیکن کسب کرد و در ادامه بازار نقل و انتقالات بازیکنان جدیدی را به خدمت گرفت.

تگ ها


لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا فوتبال