بارسلونا و تاتنهام در فکر یک معاوضه تابستانی

ممکن است بارسلونا به معاوضه بین فیلیپ کوتینیو با تانگی اندومبله، هافبک فرانسوی و انرژیک تاتنهام در تابستان امسال رضایت دهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که تیم های بزرگ از شرایط مالی چندان مساعدی برخوردار نیستند، معاوضه بازیکن بهترین راه حل برای برطرف کردن ضعف ها خواهد بود و به نظر می رسد دو باشگاه بارسلونا و یوونتوس برای جا به جایی آرتور ملو و میرالیم پیانیچ به توافق دست یافته اند، اما این تنها پروژه تابستانی بارسلونا نیست.

نشریه اسپورت امروز در گزارشی مدعی شد تانگی اندومبله، هافبک فرانسوی تاتنهام مدنظر بارسلونا قرار دارد و ممکن است در فصل تابستان راهی نوکمپ شود. بارسا به هیچ وجه علاقه ای به حفظ فیلیپ کوتینیو ندارد و علیرغم جدایی این ستاره برزیلی از بایرن مونیخ، بارسلونا در تابستان او را به فروش خواهد رساند. به همین دلیل شایعاتی در مورد احتمال حضور تانگی اندومبله در نوکمپ و معاوضه این دو بازیکن مطرح شده است.

تانگی اندومبله تابستان سال قبل و به عنوان گرانقیمت ترین خرید تاریخ تاتنهام راهی این تیم شد، اما با ورود ژوزه مورینیو شرایط چندان برای او خوب پیش نرفت و اخبار زیادی در مورد جدایی این بازیکن از تاتنهام منتشر شده است. از طرفی مورینیو به شدت به دنبال جذب یک هافبک خلاق و بازیساز است و نام کوتینیو در فهرست فروش این تیم قرار گرفته است. بدین ترتیب به نظر می رسد پروسه معاوضه تانگی اندومبله با کوتینیو، برنامه بعدی پیش روی مدیران بارسلونا باشد.

بیشتر بخوانید:
رسمی؛ لیورپول قهرمان لیگ برتر انگلیس شد
قهرمانی لیورپول و رکوردهایی که کلوپ به ثبت رساند
ستاره اسپانیایی، قربانی انتقال هاورتز به بایرن مونیخ؟

تگ ها


تانگوی اندومبله فیلیپ کوتینیو بایرن مونیخ نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ نقل و انتقالات اروپا ژوزه مورینیو لیون فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات Tanguy Ndombèlé Alvaro بارسلونا تاتنهام فوتبال