بارسلونا و رد شانس همکاری با گزینه اول رئال!

بارسلونا تمایل چندانی به همکاری با مکس آلگری، سرمربی پرافتخار و ایتالیایی ندارد....

به گزارش "ورزش سه"، مکس آلگری ۵۳ ساله که بین سال های ۲۰۱۰ تا ۲۰۱۴ سرمربی میلان و بین فصول ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۹ سرمربی یوونتوس بود، به بارسلونا پیشنهاد شده است. این سرمربی ایتالیایی در دو فصل اخیرا و بعد از جدایی از یوونتوس بیکار بوده و تردیدی وجود ندارد که به زودی به دنیای مربیگری بازخواهد گشت.

تا به حال تیم هایی چون یوونتوس، رئال مادرید و اینتر برای همکاری با این سرمربی وارد عمل شده اند، اما نشریه موندو دیپورتیوو مدعی شد مکس آلگری به بارسلونا نیز پیشنهاد شده است. به نظر می رسد خود این سرمربی نیز بی میل به فعالیت در نوکمپ و در دست گرفتن هدایت بارسلونا نیست.

البته به نظر می رسد هیئت مدیره این باشگاه و البته شخص خوان لاپورتا نظر چندان مثبتی روی همکاری با مکس آلگری ندارد. این سرمربی باتجربه فردی منظم و اقتدارگرا در رختکن بوده و به درد پروژه های بلندمدت می خورد. اما خوان لاپورتا به دنبال کسی می گردد که همین فصل بعد قادر به کسب موفقیت روی نیمکت بارسلونا باشد و به همین علت فعلا حضور مکس آلگری به صورت موقت روی نیمکت این تیم منتفی شده است. البته با توجه به شرایط بازار و احتمال عدم توافق بارسلونا با گزینه های مورد نظر، ممکن است در هفته های پیش رو نام مکس آلگری به عنوان گزینه هدایت بارسلونا مطرح بشود.

تگ ها


ماسیمیلیانو آلگری بارسلونا رئال مادرید یوونتوس