بارسلونا و پیشنهاد یک معاوضه عجیب به اتلتیکو

بارسلونا در تلاش برای معاوضه بین آنتوان گریزمان و ژائو فلیکس بوده است....


به گزارش "ورزش سه"، یک سال قبل بود که بارسلونا بعد از کش و قوس های فراوان موفق شد آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی و باتجربه اتلتیکومادرید را با رقم ۱۲۰ میلیون یورو جذب کند. اما اولین فصل حضور این ستاره فرانسوی در نوکمپ خوب پیش نرفت و برخی انتقال گریزمان را یکی از عوامل نارضایتی لیونل مسی از شرایط می دانند.

اما نشریه اسپورت در گزارشی مدعی شد جوزپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا اخیرا پیشنهاد معاوضه گریزمان با ژائو فلیکس، ستاره پرتغالی و جوان اتلتیکومادرید را داده است. روخی بلانکوس با پول فروش گریزمان موفق به جذب ژائو فلیکس با ۱۲۶ میلیون یورو شد، اما او نیز نتوانست در اولین فصل حضور در اتلتیکو خیلی درخشان ظاهر شود و حتی دیگو سیمئونه در بسیاری از بازی های بزرگ او را نیمکت نشین کرد.

حالا بارسلونا برای جذب این بازیکن جوان وارد عمل شده و نام ژائو فلیکس در لیست خید این تیم قرار گرفته است. گریزمان در اتلتیکو بازیکنی محوری و مهم محسوب می شد، اما در نوکمپ این اتفاق برای او رخ نداده و توانایی های گریزمان بیشتر زیر سایه نام لیونل مسی قرار گرفته است. البته به نظر باشگاه اتلتیکومادرید معتقد است ژائو فلیکس در سال های پیش رو می تواند توانایی های خود را ثابت کند و یک سال زمان مناسبی برای ارزیابی عملکرد این بازیکن نیست.

تگ ها


اتلتیکو مادرید آنتون گریزمان ژائو فلیکس بارسلونا