بارسلونا و یک خرید فاجعه بار دیگر در خط حمله

نام مارتین برایثویت را نیز باید به سیاهه خریدهای ناکام بارسلونا در سال های اخیر اضافه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، در ابتدای فصل زمستان و دیدار بارسلونا مقابل اتلتیکومادرید بود که لوییس سوارز دچار آسیب دیدگی شدیدی شد و در آن مقطع اخبار حاکی از آن بود که ستاره ۳۴ ساله و اوروگوئه ای فصل را از دست خواهد داد. نام های زیادی به عنوان جانشین سوارز مطرح شد، اما در نهایت بارسلونا با پرداخت ۱۸ میلیون یورو به لگانس، مارتین برایثویت را به خدمت گرفت.

این مهاجم باتجربه به محض ورود به رختکن بارسلونا به ترکیب راه یافت و نمایش قابل قبولی نیز ارائه داد، اما اخیرا و با بازگشت لوییس سوارز به ترکیب، مارتین برایثویت به یک بازیکن نیمکت نشین بدل شده است. حالا برایثویت در ۹ بازی مجموعا ۳۳۳ دقیقه برای بارسا بازی کرده که در واقع هر دقیقه ۵۴ هزار یورو یا دو میلیون یورو در هر بازی برای این تیم هزینه داشته است.

مارتین برایثویت در دیدار مقابل مایورکا در هفته های اخیر موفق به گلزنی شده، اما بعید به نظر می رسد کادر فنی بارسلونا علاقه ای به حفظ او برای فصفل بعد داشته باشد. در سال های اخیر ارقام سنگینی برای تقویت خط حمله و در واقع پر کردن جای خالی نیمار از سوی بارسلونا هزینه شده، اما هیچکدام سرانجامی نداشته اند و به نظر می رسد نام مارتین برایثویت را باید به فهرست طولانی خریدهای ناکام بارسلونا در فصول اخیر اضافه کرد.

تگ ها


بارسلونا