فاصله پرنشدنی بارسلونا با رئال مادرید

عملکرد رئال مادرید در دوئل های بزرگ فصل اختلاف فاحشی است که این تیم در فصل جاری با بارسلونا دارد....

به گزارش مدال، به نقل از موندودپورتیوو، پیروزی شب گذشته رئال مادرید برابر بارسا بار دیگر ثابت کرد که تیم زیدان در بازی های بزرگ فصل جاری چه تبحر خاصی پیدا کرده است.

رئال در مصاف با تیم های بالای جدول که تا به اینجا سهمیه لیگ قهرمانان و لیگ اروپا را در جیب دارند، موفق به کسب ۶ پیروزی و دو تساوی شده است. رئال شکستی برابر بالانشین ها تجربه نکرده و تنها دو گل دریافت کرده است.

دو تساوی رئال هم در زمین بارسا و اتلتیکو بوده و در عوض توانسته همین دو تیم را در برنابئو شکست دهد؛ به علاوه پیروزی ۳-۱ بر سوسیداد در خانه، ۲-۱ و ۰-۱ در دو بازی رفت و برگشت برابر سویا و برتری ۰-۳ بر ختافه در کولیسئوم. تنها سویا و سوسیداد توانسته اند دروازه رئال را باز کنند و کسب ۲۰ امتیاز از ۲۴ امتیاز ممکن، نشان دهنده قدرت رئال در دیدارهای بزرگ است.

در سوی مقابل بارسا هفت بار با بالانشین ها بازی کرده و از ۲۱ امتیاز ممکن تنها ۱۴ امتیاز کسب کرده است. بارسا برابر رئال یک بار مساوی کرده و یک بار هم شکست خورد و در مقابل سوسیداد هم با تساوی ۲-۲ متوقف شد. بارسا ۱۲ گل زده و ۸ گل نیز دریافت کرده است.

در حال حاضر رئال با یک امتیاز بیشتر از بارسا در صدر قرار دارد؛ در حالی که تنها دو بار شکست خورده، ۸ بار مساوی کرده و ۱۶ بار نیز پیروز شده است. بارسا اما ۵ بار مغلوب شده، ۴ بار مساوی کرده و ۱۷ بار نیز پیروز شده است.

در تعداد گل زده بارسا با ۶۲ گل زده در مقابل ۴۸ گل زده رئال، عملکرد بهتری داشته ولی در تعداد گل های خورده رئال با ۱۷ گل بهترین تیم لالیگاست ولی بارسا ۳۱ بار دروازه اش باز شده است. تفاضل گل دو تیم نیز ۳۱+ است.

بیشتر بخوانید:
لیونل مسی و ضعیف ترین نمایش او در برنابئو

اگر مربی یونایتد بودم یا هم تیمی دخیا، او را قطعا می کشتم!

تگ ها


ال کلاسیکو فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا بارسلونا رئال مادرید رئال مادرید-بارسلونا لالیگا فوتبال