بارسلونا ۲۰-۲۰۱۹؛ پیروز در نیوکمپ، ناکام در خارج از خانه

با گذشته ۴ هفته از لالیگا نتایج نشان می‌دهد بارسلونا در بازی‌های خانگی عالی بوده اما خارج از خانه کاملا ناموفق ظاهر شده است....

با گذشته ۴ هفته از لالیگا نتایج نشان می‌دهد بارسلونا در بازی‌های خانگی عالی بوده اما خارج از خانه کاملا ناموفق ظاهر شده است.

به گزارش مدال، با گذشت ۴ هفته از لالیگا بارسا نشان داده در نیوکمپ تا چه اندازه خوب بازی می‌کند و خارج از خانه چقدر دور از انتظار ظاهر می‌شود.

هفته اول لالیگا برای بارسایی‌ها با بازی مقابل اتلتیک بیلبائو آغاز شد که در آن بازی والورده آلنیا، دی‌یونگ و سرخیو روبرتو را در زمین قرار داد که بسیار ناهماهنگ کار کردند و بارسا در زمین حریف شکست خورد. یک هفته بعد بتیس میهمان بارسا بود که کاتالان‌ها با درخشش گریزمان توانستند حریف را شکست دهند.
در هفته سوم اوساسونا از بارسا پذیرایی کرد که در آن بازی هم با وجود درخشش فاتی، حساب کار ۲-۲ شد و بارسا نتوانست برنده شود و در نهایت آبی و اناری پوشان توانستند والنسیا را در خانه شکست دهند.  حالا بازی‌های خارج از خانه مهمی چون دیدار مقابل دورتموند و خرانادا پیش روی شاگردان والورده است. آیا آن‌ها روند سینوسی ناکامی خارج از خانه و پیروزی در خانه را ادامه می‌دهند؟

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی بارسلونا 5 - 2 والنسیا/ ویدیو

تگ ها


نیوکمپ آنسو فاتی بارسلونا لالیگا فوتبال