بارسلونا پیگیر ستاره آلمان در یورو شد

نمایش فوق العاده رابین گوسنس در تیم ملی آلمان باعث ابراز علاقه تیم های بزرگ به خرید او شده است....

به گزارش "ورزش سه"، تیم ملی آلمان در دومین دیدار خود در رقابت های یورو ۲۰۲۰ عملکرد درخشانی داشته و موفق شد پرتغال مدعی را با نتیجه ۲-۴ مغلوب بکند. رابین گوسنس ستاره ژرمن ها در این دیدار بود و علاوه بر گلزنی و ارسال پاس گل، بارها در طرح ریزی حملات تیمش نقش آفرینی کرده و در نهایت بهترین بازیکن میدان هم لقب گرفت. همین عملکرد موفق باعث شده باشگاه های بزرگی از جمله بارسلونا برای خرید او اقدام بکنند و بعید است در فصل بعد هم شاهد ادامه دوران حضور رابین گوسنس در برگامو باشیم.

اسپورت وان مدعی شد تیم های مطرحی چون میلان، یوونتوس، اینتر و بارسلونا مشتریان فعلی رابین گوسنس محسوب می شوند، اما مدیران بلوگرانا در ساعات اخیر با مدیر برنامه این بازیکن ارتباط برقرار کرده و جویای شرایط انتقال این مدافع کناری شده اند. آتالانتا در حال حاضر برچسب ۳۵ میلیون یورویی روی نام رابین گوسنس قرار داده، اما ادامه این درخشش در یورو ۲۰۲۰ ممکن است باعث افزایش قیمت این بازیکن در هفته های پیش رو نیز بشود.

رابین گوسنس در فصول اخیر عملکرد بسیار خوبی در ترکیب آتالانتا هم داشته و از عوامل مهم نتایج خوب این تیم لقب گرفته است. قرارداد رابین گوسنس در تابستان سال ۲۰۲۳ به اتمام می رسد و در صورت عدم تمایل به تمدید، مدیران آتالانتا چاره ای جز نرمش در مقابل پیشنهادات احتمالی ندارند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ تیم ملی آلمان یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال