بارسلونا چه امیدهایی که به گریزمان نداشت!

به نظر می رسد بارسلونا و آنتوان گریزمان هنگام توافق برای بستن قرارداد خیلی نسبت به آینده امیدوار بودند....

به گزارش "ورزش سه"، دوران نه چندان خوب آنتوان گریزمان در باشگاه بارسلونا بالاخره به اتمام رسید و این ستاره فرانسوی در روز پایانی پنجره تابستانی سال ۲۰۲۱ دوباره با اتلتیکومادرید به توافق رسیده و با انتقالی قرضی و بند خرید به پایتخت اسپانیا بازگشت. آنتوان گریزمان در دوران حضور در نوکمپ بیشتر تحت تاثیر نام لیونل مسی قرار داشت و نتوانست دوران درخشان خود در ترکیب روخی بلانکوس را در این تیم نیز تکرار کند، اما حالا بندهای جالبی از قرارداد طرفین در سال ۲۰۱۹ فاش شده است.

در قرارداد آنتوان گریزمان با باشگاه بارسلونا پاداش های مختلف و متنوعی برای این بازیکن فرانسوی در نظر گرفته شده بود. به عنوان مثال اگر گریزمان در حداقل ۶۰ درصد مسابقات فصل بارسلونا در ترکیب قرار می گرفت، سالانه ۲.۵ میلیون یورو به این بازیکن اختصاص می یافت.

اما جالب اینجاست یکی از این بندهای پاداش نیز مربوط به دریافت توپ طلا توسط آنتوان گریزمان بود. در واقع اگر جایزه به این ستاره فرانسوی می رسید، آنتوان یک میلیون یورو اضافی نیز پاداش از بارسلونا دریافت می کرد. همچنین رقم ۵۰۰ هزار یورو در صورت انتخاب به عنوان بهترین بازیکن فصل یوفا و ۲۵۰ هزار یورو در صورت برگزیده شدن به عنوان مرد سال فیفا یا یوفا نیز به این ستاره فرانسوی تعلق می گرفت. اما آنتوان گریزمان به کسری از این موفقیت ها نیز در ترکیب بارسلونا نرسید و بعد از دو سال متوسط تصمیم به بازگشت دوباره به اتلتیکومادرید گرفت.

تگ ها


پاری سن ژرمن آنتون گریزمان لیونل مسی فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال