بارسلونا چه زمان از شر ستین خلاص می شود؟

به نظر می رسد تا ساعاتی دیگر باید در انتظار اخراج رسمی کیکه ستین از بارسلونا باشیم....

به گزارش "ورزش سه"، شکست مقابل اتلتیکومادرید در نیمه نهایی سوپرکاپ اسپانیا در عربستان باعث لبریز شدن صبر مدیران بارسلونا شد و در اولین روزهای سال ۲۰۲۰ بود که حکم اخراح شد ارنستو والورده صادر شد. در ادامه مدیریت باشگاه در تصمیمی عجیب کیکه ستین، سرمربی سابق بتیس را به عنوان مسئول فنی باشگاه انتخاب کرد.

این سرمربی با وعده احیای "بارسلونای یوهان کرویف" کارش را آغاز کرد، اما از همان ابتدا مشخص بود دوای درد بلوگرانا کیکه ستین نخواهد بود. بعد از دو سال این تیم در کورس لالیگا مغلوب رئال مادرید شد و امشب نیز شکست ۲-۸ مقابل بایرن مونیخ، سنگین ترین شکست تاریخ آبی اناری ها در لیگ قهرمانان لقب گرفت.

حالا به نظر می رسد اخراج کیکه ستین قطعی باشد و حتی خود او در پایان بازی امشب هنگام سوال در مورد آینده فیلیپ کوتینیو مدعی شد ابتدا باید در مورد خودش تصمیم گیری شود. از مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی سابق تاتنهام به عنوان جدی ترین گزینه جانشینی کیکه ستین نام برده شده و ژاوی نیز دیگر نامزد احراز این پست است. اما به هر حال تقریبا تردیدی وجود ندارد که جدایی کیکه ستین از بارسلونا قطعی خواهد بود و این یک ناکامی بزرگ دیگر در دوران تلخ ریاست جوپ بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا محسوب می شود.

تگ ها


کیکه ستین بارسلونا