بارسلونا یا آرسنال؟ دوست دارم به بارسا برگردم

مارک اورمارس ابراز علاقه کرد که به عنوان مدیر ورزشی در بارسلونا کار کند....

به گزارش "ورزش سه"، مارک اورماس ستاره هلندی سابق که سابقه بازی برای آژاکس، آرسنال، بارسا و ..... را دارد، چند سالی است که در آژاکس به عنوان مدیر ورزشی فعالیت می کند. او دو سال پیش از بارسلونا پیشنهاد داشت تا به عنوان مدیر ورزشی مشغول به کار شده و جانشین پپ سگورا شود ولی در نهایت او فضا برای همکاری را مناسب تشخیص نداد و ترجیح داد در آژاکس بماند اما به نظر می رسد او اکنون تمایل دارد تا به بارسلونا بازگردد.

او در مصاجبه با "آژاکس لایف" و در مورد بازگشت احتمالی به بارسا گفت:« یک روز از خودم پرسیدم آیا قرار است همیشه در آژاکس بمانم یا بهتر است راهی تیمی دیگر شوم؟ طبعا از آرسنال و بارسلونا باشگاه های سابقم اگر پیشنهادی دریافت کنم، اتفاق بسیار خوبی خواهد بود. انتخابم کدام است؟ فکر می کنم انتخاب خانواده ام بارسلونا باشد. روزهای راحت و خوبی در بارسلونا داشتیم و البته که من هم بارسا را انتخاب خواهم کرد.»

عملکرد اورمارس به عنوان مدیر ورزشی آژاکس فوق العاده بوده است. تیم با او چند قهرمانی لیگ هلند را کسب کرده و با انتخاب پیتر بوش و سپس اریک تن هاگ به عنوان سرمربی، توانست آژاکس را به تیمی تبدیل کند که در سال ۲۰۱۶ به فینال لیگ اروپا رسید و در ۲۰۱۹ نیز تا نیمه نهایی لیگ قهرمانان پیش رفت.

تگ ها


مارک اور مارس بارسلونا