بارسلونا ۲ - ۰ آلاوس؛ یک قدم تا قهرمانی لالیگا

بارسلونا در دیداری خارج از خانه سه امتیاز ارزشمند به دست آورد...

بارسلونا در دیداری خارج از خانه سه امتیاز ارزشمند به دست آورد

دپورتیوو آلاوس در ورزشگاه مندیسوروتسا میزبان بارسلونا بود.

به گزارش مدال، در چارچوب هفته سی و چهارم لالیگای اسپانیا، دو تیم آلاوس و بارسلونا از ساعت ۲۴ به مصاف هم رفتند که این دیدار در نهایت با برتری ۲-۰ شاگردان واورده همراه بود.

شاگردان ارنستو والورده با وجود نیمکت نشینی مسی، در نیمه اول مالک توپ و میدان بودند و چندین‌وچند موقعیت خوب گلزنی را هم به وجود آوردن ولی عکس‌العمل‌های پاچکو بزرگ‌ترین سد گلزنی کاتالان‌ها در این نیمه بود. بازیکنان بارسلونا در نیمه نسخت بازی مالکیت ۸۲ درصدی توپ را داشتند و حدود ۱۰ بار دروازه حریف را هدف قرار گرفتند.
فشار بازیکنان بارسلونا در دقایق ابتدای نیمه دوم جواب داد و آلنا از روی حرکت درعمقی زیبا قفل دروازه آلاوس را باز کرد. آبی‌اناری‌ها چند دقیقه بعد گل دوم بازی را به ثمر رساند اما پس از بررسی مجدد صحنه از سوی داور گل بارسلونا مردود اعلام شد ولی در عوض بازیکنان VAR یک ضربه پنالتی به آن‌ها هدیه کرد.
لوییز سوارز در دقیقه ۶۰ بازی از روی نقطه پنالتی گل دوم بازی را به ثمر رساند و در نهایت این دیدار با نتیجه ۲-۰ سود بارسلونا به پایان رسید.
بلوگرانا با پیروزی امشب ۸۰ امتیازی شد و درصورت شکست اتلتیکو مادرید مقابل والنسیا قهرمانی آن‌ها قطعی خواهد شد. آلاوس نیز با ۴۶ امتیاز کماکان در رتبه هشتم جدول جای گرفته و باید منتظر برگزاری سایر دیدارهای این هفته باشد.

ببینید: خلاصه بازی بارسلونا 2 - 0 آلاوس/ ویدیو