بارسلونا ۲ - ۱ سوسیداد؛ حفظ فاصله ۹ امتیازی در صدر

بارسلونا با پیروزی خانگی مقابل سوسیداد صدرنشینی خود را مستحکم‌تر کرد...

بارسلونا در نیوکمپ میزبان سوسیداد بود.

به گزارش مدال، در آخرین دیدار امشب هفتۀ سی‌وشوم لا لیگا اسپانیا دو تیم بارسلونا و رئال سوسیداد از ساعت ۲۳:۱۵ رو در روی هم قرار گرفتند که این دیدار در نهایت با برتری شاگردان والورده به پایان رسید.

نیمه نخست این دیدار بسیار پایاپای پیش رفت و بازیکنان سوسیداد، در ۴۵ دقیقه نخست فراتر از سطح انتظار فوتبال قابل احترامی را مقابل رقیب قدرتمند خود به نمایش گذاشتند.
بازیکنان بارسلونا پس از چند حمله جسته‌وگریخته در اواخر نیمه اول بازی قفل دروازه رئال سوسیداد را از روی سر زیبای لنگلت باز کردند.
اما ۴۵ دقیقه دوم اوضاع کمی متفاوت‌تر شد و بازیکنان تیم میهمان برای جبران گل خورده دست به آب و آتش زدند و در چندین و چند صحنه دروازه تراشتگن را با خطر جدی تهدید کردند، تلاش بازیکنان سوسیداد در دقیقه ۶۲ جواب داد و بازیکنان این تیم از روی یک حرکت زیبای در عمق توسط خوان‌می به گل تساوی رسیدند.
تنها دو دقیقه پس از گل خوان‌می، یوردی آلبا مدافع پیش‌تاخته آبی‌اناری‌ها با یک ضربه دقیق یک بار دیگر تور دروازه رولی را به لرزه در آورد.
در ادامه تلاش بازیکنان دو تیم برای رسیدن به گل ثمری نداشت و این دیدار در نهایت با برتری ۲-۱ بارسلونا با پایان رسید. بلوگرانا با این پیروزی ۷۷ امتیازی شدند و رئال سوسیداد نیز با قبول هفتمین شکست خارج از خانه متوالی در رتبه ۱۰ جدول باقی ماند.

خلاصه این بازی را در این لینک تماشا کنید.

تگ ها


بارسلونا رئال سوسیداد لالیگا فوتبال