بارسلونا ۳ - ۰ منچستریونایتد؛ شیاطین سرخ، مبهوت درخشش مسی در نیوکمپ

بارسلونا با پیروزی قاطع مقابل یونایتد به نیمه‌نهایی رسید...

بارسلونا با پیروزی قاطع مقابل یونایتد به نیمه‌نهایی رسید

بارسلونا با پشتوانه پیروزی در دیدار رفت، در نیوکمپ میزبان منچستریونایتد بود.

به گزارش مدال، شاگردان ارنستو والورده در دور برگشت مرحله یک‌چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در نیوکمپ میزبان منچستریونایتد بودند و که این بازی در پایان با پیروزی ۳-۰ آبی و اناری‌ها همراه بود.

منچستر یونایتد ابتدا بازی را بهتر آغاز کرد و یک بار هم توسط راشفورد توپ را به تیرک دروازه زد اما بارسلونا جلو کشید و بازی را کاملا در دست گرفت. شاگردان والورده بسیار بهتر از حریف ظاهر می‌شدند و توپ و میدان را کاملا در اختیار داشتند. بازی ادامه داشت تا این که لیونل مسی باز هم نبوغ  خود را نشان داد و در دقیقه ۱۶ با یک شوت بسیار زیبا دروازه داوید دخیا را باز کرد. درخشش مسی به همینجا ختم نشد و فقط ۴ دقیقه بعد مسی با یک شوت دیگر گل دوم را به ثمر رساند تا امید یونایتدی‌ها را ناامید کند. نیمه نخست با برتری ۲-۰ بارسلونا پایان یافت.

نیمه دوم هم با برتری بلامنازع شاگردان والورده همراه بود و این بارسایی‌ها بودند که بیشتر حملات را انجام می‌دادند. فشار کاتالان‌ها ادامه داشت تا این که در دقیقه ۶۱ فیلیپه کوتینیو با یک شوت فوق‌العاده دیدنی و تماشایی گل سوم را به ثمر رساند. پس از این گل بارسلونا بازی را اداره کرد و شاگردان سولسشر نتوانستند قفل دروازه تراشتگن را باز کنند تا میزبان با اقتدار راهی نیمه‌نهایی شده و منتظر برنده جدال رفت و برگشت لیورپول و پورتو بماند.

خلاصه این بازی را می‌توانید از این لینک تماشا کنید.