بارسلونا ۴ - ۴ ویارئال؛ یک امتیاز شیرین از جهنم ال مادریگال

بارسلونا در دیداری مهیج مقابل ویارئال به یک تساوی پرگل دست یافت...

بارسلونا در دیداری مهیج مقابل ویارئال به یک تساوی پرگل دست یافت

بارسلونا در حالی که تا واپسین لحظات از حریف عقب بود، در نهایت یک امتیاز به دست آورد.

به گزارش مدال، در ادامه هفتۀ سی‌ام لالیگا اسپانیا تیم فوتبال ویارئال ساعاتی پیش رو در روی بارسلونای صدر نشین قرار گرفت که این دیدار در نهایت با تساوی ۴-۴ به پایان رسید.
آبی‌اناری‌ها با وجود نیمکت نشینی مسی، این دیدار را فوق‌العاده آغاز کردند و در همان ۲۰ دقیقه ابتدای بازی با به توپ بستن دروازه تیم میزبان دو بار توسط کوتینیو و مالکوم به گل رسیدند.
زیر دریایی‌های زرد با دریافت این دو گل به خود آمدند و در دقیقه ۲۳ بازی توسط چوکوز یکی از گل‌های خورده را جبران کردند.  نیمه نخست این دیدار با نتیجه ۲-۱ به نفع شاگردان والورده به پایان رسید.
اما در شروع نیمه دوم بازیکنان ویارئال برای جبران نتیجه به آب و آتش زدند و با ارائه یک بازی تماشایی با زدن سه گل کاری کردند کارستان. اکامبی، ایبورا و کارلوس باکا زننده گل‌های ویارئال در نیمه دوم بودند، در حالی که تمامی هواداران منتظر شنیدن سوت پایان بازی بودند شعبده بازی مسی شروع شد، اعجوبه آژانتینی در دقیقه ۹۰ یکی از گل‌های تیمش را روز یک ضربه ایستگاهی فوق‌العاده جبران کرد تا فاصله به حداقل برسد، سوارز در ثانیه‌های پایانی بازی کار را به تساوی کشاند تا شاهد رخ دادن یک معجزه در لالیگا باشیم.