بارسلونا 1 – 0 وایادولید؛ پیروزی خفیف کاتالان‌ها در نیوکمپ +ویدیو

بارسا در نیوکمپ به یک پیروزی خفیف دست یافت...

شاگردان والورده در دیداری خانگی به سختی از سد وایادولید گذشتند.

به گزارش مدال، بارسلونا امشب در هفته بیست و چهارم لالیگا در نیوکمپ به مصاف وایادولید رفت که این بازی در پایان به سود بلوگرانا‌ خاتمه یافت.

بارسا این روزها و پس از مصدومیت لئو مسی، فرم مطلوبی را پشت سر نمی‌گذارد. امشب نیز خبری از آن تیم بُرنده نبود. وایادولید که مالک آن رونالدو نازاریو، اسطوره محبوب دنیای فوتبال است بارها در ضد حملات تا آستانه به گل رسیدن پیش رفتند اما دست‌های جادویی تراشتگن این اجازه را از آن‌ها سلب کرد تا رونالدو از جایگاه مدیران فرصت سوزی تیمش را به تماشا بنشیند. تا اینکه در دقیقه 43 جرارد پیکه در محوطه جریمه سرنگون شد و پنالتی اعلام را لیونل مسی وارد دروازه کرد.

نیمه اول بازی با تک گل لئو به پایان رسید و در نیمه دوم نیز بازی آرام دنبال می‌شد، فرصت سوزی بواتنگ و سپس سوارز موجب شد تا والورده هرچه بازیکن هجومی دارد به میدان بفرستد اما نتیجه‌ای برای آن‌ها در برنداشت. در 15 دقیقه پایانی میزبان بازی را اداره کرد اما کوتینیو در دقیقه 85 یک پنالتی دیگر برای تیمش گرفت. اما لئو مسی این پنالتی را از دست داد تا در شبی که بارسلونا نمایش خوبی نداشت با همان تک گل به سه امتیاز ارزشمند بازی دست یابند.

با این سه امتیاز بارسا با 54 امتیاز جای خود را در صدر تثبیت کرد.