بارسلونا 3 - 4 رئال بتیس؛ بازگشت دوگله مسی برای بلوگرانا خوش یمن نبود

بارسلونا در دیدار پرگل و جذاب در خانه 32-4 مغلوب بتیس شد. به گزارش مدال، در شبی که لیونل مسی ب ......

بارسلونا در دیدار پرگل و جذاب در خانه 32-4 مغلوب بتیس شد.

به گزارش مدال، در شبی که لیونل مسی بعد از هفته ها دوری به دلیل مصدومیت دوباره در ترکیب قرار گرفت و موفق به ثبت دبل هم شد، بارسا از منظر دفاعی بسیار ضعیف عمل کرده و با نتیجه 3-4 در نوکمپ مقابل بتیس شکست خورد.

 

بارسا بازی را هجومی آغاز کرده و می توانست در همان دقیقه 2 به گل اول برسد اما همکاری مالکوم و مسی و ضربه ستاره آرژانتینی راهی به دروازه نیافت.

 

اولین فرصت تیم مهمان در دقیقه 6 بازی ایجاد شد اما ضربه خوآکین روی ارسال لوسلسو از بالای دروازه تراشتگن به بیرون رفت.

 

اما گرچه توپ و میدان در اختیار بارسلونا بود، اما بتیس در دقیقه 19 به گل اول رسید. روی یک ضدحمله سریع و با پاس گواردادو، جونیور فیرپو از سمت چپ صاحب فرصت شده و بعد از نفوذ به محوطه جریمه با یک ضربه زمینی گل اول بتیس را به ثمر رساند.

 

در دقیقه 25 بارسا صاحب بهترین فرصت برای جبران گل دریافتی شد اما ضربه سر دیدنی کلمنت لانگله روی ارسال مسی با عکس العمل فوق العاده لوپز همراه شد.

 

اما بتیس در دقیقه 33 با یک ضدحمله سریع دیگر دروازه بارسا را تهدید کرد و با ناهماهنگی مدافعان این تیم و ارسال تیو، این بار خواکین از وسط محوطه با یک ضربه زمینی دروازه تراشتگن را باز کرد.

 

بر خلاف انتظار باز هم بتیس بود روی دروازه بارسلونا حمله می کرد اما در دقیقه 40 لرون با اختلاف کمی از بالای دروازه به بیرون رفت و نیمه نخست با برتری 0-2 بتیس به پایان رسید.

 

اولین فرصت نیمه دوم هم برای بتیس ایجاد شد اما تراشتگن واکنش خوبی روی ارسال تیو و ضربه خواکین نشان داد. در دقیقه 56 و روی همکاری مسی و سوارز بارسلونا صاحب موقعیت گل شد اما ضربه مهاجم اروگوئه ای راهی به دروازه رئال بتیس نیافت.

 

حملات بارسا ادامه یافت و در دقیقه 66 این تیم با متوقف شدن یوردی آلبا صاحب یک ضربه پنالتی شد که لیونل مسی با یک ضربه دقیق به گوشه دروازه موفق شد اختلاف را به حداقل برساند.

 

اما در دقیقه 71 بتیس در محوطه صاحب موقعیت شد و لوسلسو با یک ضربه محکم و البته بهره گیری از اشتباه عجیب تراشنگن توانست گل سوم را نیز به ثمر برساند.

 

بارسا دوباره سراپا حمله شد و در دقیقه 79 و روی پاس مسی، ارسال مونیر و ضربه ویدال در مقابل دروازه خالی موفق شد به گل دوم دست یابد.

 

در دقیقه 81 ایوان اکیتیچ با دریافت کارت زرد دوم از زمین اخراج شده و در دقیقه 84 بتیس به گل چهارم رسید. جونیور پشت سر سرخی روبرتو صاحب فرصت شد و ارسال او با ضربه کانالس و گل چهارم بتیس همراه گشت.

 

در دقیقه 93 لیونل مسی روی پاس سوارز به راحتی دروازه بتیس را باز کرد اما دیگر فرصتی برای جبران نبود و بارسا 3-4 مغلوب بتیس شد.

تگ ها


لالیگا فوتبال