بارسلونا 4 - 2 سویا؛ بازگشت به صدر با مصدومیت مسی تلخ شد

آبی اناری ها موفق شدند با ارائه یک بازی دیدنی، سویا را با نتیجه قاطع 4 بر 2 شکست دهند ......

آبی اناری ها موفق شدند با ارائه یک بازی دیدنی، سویا را با نتیجه قاطع 4 بر 2 شکست دهند.

به گزارش مدال، تیم های بارسلونا و سویا از ساعت 22:15 در مهم ترین دیدار هفته نهم لالیگا در ورزشگاه نیوکمپ مقابل هم قرار گرفتند.

 

دو تیم با این نفرات بازی را آغاز کردند:

 

بارسلونا

تراشتگن، سمدو، پیکه، لنگله، آلبا، بوسکتس، راکیتیچ، آرتور ملو، کوتینیو، مسی و سوارز

 

سویا

واسلیک، کیائر، سرخی گومس، کاریگو، خسوس ناواس، واسکس، بانگا، آرانا، سارابیا، آندره سیلوا و بن یدر

 

آبی اناری ها بازی را طوفانی شروع کردند و در همان ابتدا با چند پاس دیدنی کوتینیو را درون محوطه جریمه صاحب توپ کردند تا ستاره برزیلی در دقیقه 2 نتیجه را 1 بر 0 کند.

 

پس از این گل حملات بارسلونا ادامه داشت و لیونل مسی فوق ستاره آرژانتینی کاتالان ها در دقیقه 12 با یک ضربه زیبا دروازه سویا را باز کرد تا سویا را حسابی در شوک فرو ببرد. بلوگرانا که کاملا حاکم بازی بود در قیقه 25 با یک اتفاق بسیار بد روبه رو شد. لیونل مسی کاپیتان بارسلونا دچار یک آسیب دیدگی سنگین شد و مجبور شد جای خود را به عثمان دمبله بدهد.

 

 

پس از این اتفاق تلاش های هر دو تیم در نیمه اول ثمری نداشت و آبی اناری ها با پیروزی 2 بر 0 به رختکن رفتند.

 

در نیمه دوم باز هم این شاگردان والورده بودند که توپ را در اختیار داشتند و حملات زیادی را انجام می دادند. لوییز سوارز ستاره اروگوئه ای بارسلونا در دقیقه 63 یک ضربه پنالتی گرفت که خود او این توپ را تبدیل به گل کرد.

پس از این گل سویا فشار زیادی آورد تا این که در دقیقه 79 پابلو سارابیا با یک شوت از راه دور دروازه تراشتگن را باز کرد تا یکی از گل ها را جبران کند اما این پایان کار نبود و ایوان راکیتیچ ستاره کروات بارسلونا با یک شوت از راه دور زیبا بازی را 4 بر 1 کرد. سویا هم توانست در دقیقه 91 توسط موریل باز هم به گل برسد تا این دیدار با نتیجه 4 بر 2 به پایان برسد.

تگ ها


لالیگا فوتبال