بارسلونا 6 - 1 خیرونا / رونمایی از مربع جادویی در نیوکمپ

از هفته بیست و پنجم لالیگا اسپانیا بارسلونا از ساعت 23:15 میزبان خیرونا بود ......

از هفته بیست و پنجم لالیگا اسپانیا بارسلونا از ساعت 23:15 میزبان خیرونا بود.
بارسلونا با ترکیب تراشتگن، سمدو، پیکه، بوسکتس، اومتیتی، آلبا، راکیتیچ، کوتینیو، دمبله، سوارز و مسی پا به میدان گذاشته بود.
خیرونا نیز با ترکیب بونو، خوانپه، برناردو، رامالو، بنیتز، گرانل، پونس، مافئو، بورخا، پورتو و لوزانو بازی را آغاز کرده بود.
خیرونا خیلی زود با گل دقیقه 3 پورتو بارسلونا را غافلگیر کرد. پس از این گل بارسلونا بلافاصله در دقیقه 5 توسط سوارز بازی را به تساوی کشید. پس از گل تساوی، بارسلونا به بازی هجومی خود ادامه داد و در دقایق 29 و 36 توسط مسی به گل رسید تا پاسخ کوبنده ای به گل زودهنگام خیرونا داده باشد. نیمه اول با همین نتیجه در حال اتمام بود که سوارز در دقیقه 44 گل چهارم بارسلونا را به ثمر رساند و بازی در نیمه اول با  نتیجه 4 بر1 به پایان رسید.
نیمه دوم هم مطابق انتظار با بازی هجومی بارسلونا دنبال شد. آبی اناری ها در دقایق 53 و 55 دو فرصت خوب را توسط سوارز و مسی از دست دادند اما فیلیپه کوتینیو ستاره برزیلی آن ها در دقیقه 65 با ضربه ای دیدنی از پشت محوطه جریمه گل پنجم را به ثمر رساند. ده دقیقه بعد سوارز گل سوم خود و ششم بارسلونا را به ثمر رساند. در  ادامه بازی بارسلونا از شدت حملاتش کاست و در نهایت این دیدار با نتیجه 6 بر1 به سود آبی اناری ها به پایان رسید.

تگ ها


لالیگا فوتبال