بار دیگر به خانه برگشتم/ هر تغییری با چالش همراه است

سرمربی جدید تیم والیبال سایپا گفت: هر تغییر و تحولی با چالش همراه است و امیدوارم این چالش در جهت مثبت باشد....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، پس از استعفای مصطفی کارخانه از هدایت تیم والیبال سایپا امروز یکشنبه ناصر شهنازی مربی فصل گذشته این تیم هدایت نارنجی پوشان را بر عهده گرفت.

ناصر شهنازی، پس از هدایت والیبال تیم سایپا گفت: بسیار خوشحالم که به خانه برگشتم. سال گذشته نتایج خوبی با تیم سایپا به دست آوردیم و اگر شرایط کرونایی نبود شانس مسلم قهرمانی بودیم، اما نشد. تغییر و تحولاتی در سیستم مدیریتی باشگاه به وجود آمد و با نظر مدیریت جدید دیگر عهده دار تیم سایپا نبودم.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: با توجه به تغییر و تحولاتی که مجدداً در سیستم مدیریتی باشگاه به وجود آمده با نظر مثبت مدیرعامل و هیات مدیره سایپا مذاکراتی داشتیم و بار دیگر سکان هدایت تیم سایپا را در اختیار گرفتم. در حال حاضر شرایط تیم والیبال سایپا در جدول خوب نیست. روز سه شنبه بازی سختی مقابل تیم شهرداری ورامین داریم اما شناخت کاملی از این تیم دارم و تمام سعی و تلاش خود را برای کسب نتیجه خوب خواهیم کرد.

شهنازی تاکید کرد: طبیعی است زمانی تغییر و تحولاتی در تیم ایجاد می شود چالش هایی در تیم پیش خواهد آمد، امیدوارم این چالش ها به سمت مثبت باشد. اکثر بازیکنان از سال گذشته در تیم حضور دارند و مطمئناً می توانیم روزهای خوبی را رقم بزنیم. تمام تلاش مان برای بازی روز سه شنبه است تا سربلند از آن بیرون بیاییم. پس از آن برای نیم فصل زمان کافی برای آماده سازی داریم.

«زمزمه هایی مبنی بر وجود اختلاف میان شما و امیر حسینی شنیده می شود. ممکن است امیر حسینی از بدنه تیم جدا شود؟» سرمربی تیم والیبال سایپا در پاسخ به این سوال که گفت: هم من یک مربی حرفه ای هستم و هم امیر حسینی یک بازیکن حرفه ای. طبیعی است بین مربیان و بازیکنان بزرگ اختلاف نظر وجود داشته باشد. اما برای ما اهداف باشگاه مهم است و وظیفه مان این است که در جهت منافع باشگاه حرکت کنیم. حتماً امیر حسینی شرایط را درک خواهد کرد و همه در جهت اهداف باشگاه حرکت خواهیم کرد. اهداف باشگاه از هر چیزی مهمتر و این یک بحث حرفه ای است. اختلاف های شخصی در این میان اهمیتی ندارد. همه بازیکنان این موضوع را درک خواهند کرد.

شهنازی درباره جدایی محمد موسوی و احتمال جذب یک سرعتی زن گفت: ما در پست سرعتی زن بازیکنان خوبی از جمله شفیعی، فائزی و ناصری داریم. تلاشمان این است که با همین نفرات به کارمان ادامه دهیم.

بیشتر بخوانید:

این پیروزی نوید روزهای خوب را برای پیکان می دهد

ناصر شهنازی سرمربی تیم والیبال سایپا شد

 

 

تگ ها


مصطفی کارخانه ناصر شهنازی تیم سایپا والیبال