بار فنی بازی در نیمه اول بیشتر بود

سیرجان - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت: نیمه اول بار فنی بازی بیشتر بود اما در نیمه دوم شاید یک مقدار آن زیبایی بازی کم شد....

به گزارش خبرنگار مهر، محمود فکری عصر چهارشنبه در نشست خبری بعد از بازی «گل‌گهر – استقلال» در ابتدای صحبتهایش عنوان کرد: جا دارد به هر دو تیم خسته نباشید بگویم، بازی واقعاً سنگین اما خیلی خوبی بود. موقعیت‌های خیلی زیادی روی هر دو دروازه به وجود آمد، شاید می‌شد هم ما به گل‌های بیشتری برسیم و هم تیم گل‌گهر، ولی در مجموع بازی خیلی قشنگ و جان داری بود.

وی ادامه داد: این بازی بیانگر این بود که این دو تیم به دلیل بالای جدول نیستند. امروز یک فوتبال زیبا و پر استرس را شاهد بودیم و جا دارد از تک تک بچه‌هایم بابت این بازی مردانه تشکر کنم.

فکری در مورد شکل و نوع بازی بازیکنانش هم عنوان کرد: چیزی که من از بازیکنان انتظار دارم و شکلی که دوست دارم، همین شکل است، تیم دارد شکل واقعی خودش را پیدا می‌کند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال از امید و انتظاری که از تیمش دارد هم چنین صحبت کرد: امیدوارم بازی به بازی به این روندمان ادامه بدهیم و هم امتیازهای بازی را بگیریم، هم اینکه بتوانیم بازی زیباتری را ارائه بدهیم.

وی در پایان در مورد دو نیمه بازی عنوان کرد: در مجموع نیمه اول، یک مقدار بار فنی بازی بیشتر بود ولی نیمه دوم به واسطه این که ما تلاشمان بر این بود گل خود را نگه داریم و روی ضد حملات و اشتباهات حریف به گل برسیم، از طرفی دیگر تیم گل‌گهر هم به بازی مستقیم روی آورد، شاید یک مقدار آن زیبایی بازی کنار رفت، ولی تا آخرین لحظه آن استرس وجود داشت که خدا را شکر می‌کنیم که توانستیم ۳ امتیاز بازی را بگیریم.

تگ ها


محمود فکری تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران