بازار بزرگ، قهرمان لیگ بیستم کشتی فرنگی

تیم بازار بزرگ ایران با شکست دانشگاه آزاد موفق عنوان قهرمانی بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی را از آن خود کند.&#۱۶۰;...

به گزارش "ورزش سه"، مرحله نهایی لیگ برتر کشتی فرنگی در شرایطی امروز به میزبانی خانه کشتی شهید ابراهیم هادی برگزار شد که در دیدار نهایی بازار بزرگ ایران با در اختیار داشتن ستاره های پرتعداد توانست ۷ بر ۳ از سد دانشگاه آزاد عبور کند و به عنوان قهرمانی برای چندمین سال متوالی برسد. 


در دیدار رده بندی هم سیناصنعت ایذه از سد فولاد اکسین خوزستان با نتیجه ۶ بر ۴ گذشت تا روی سکوی سومی برود. 


نکته عجیب در مسابقات امروز غیبت محمد بنا سرمربی تیم ملی کشتی فرنگی و دستیارانش در سالن بود؛ در حالی که اکثر ملی پوشان و مدعیان روی تشک رفتند. 


حتی سعید عبدولی که در ۱۰ ماه اخیر روی تشک نرفته بود، بازهم در فینال لیگ برتر کشتی گرفت و نشان داد که جزو مدعیان پوشیدن دوبنده تیم ملی در المپیک است. 


رده بندی تیمی این مسابقات به شرح زیر است:


۱- بازار بزرگ ایران ۲- دانشگاه آزاد اسلامی ۳- سینا صنعت ایذه ۴- فولاد اکسین خوزستان


کاپ اخلاق این مسابقات نیز به تیم صبانور کردستان اهداء شد.


نتایج انفرادی دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

دیدار فینال:
بازار بزرگ ایران، برنده ۷ – دانشگاه آزاد اسلامی ۳ (اسامی تیم بازار بزرگ در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: رضا خدری، برنده ۶ – سجاد عباس پور ۴
۶۰ کیلوگرم: علیرضا نجاتی، برنده ۶ - امید آرامی ۳
۶۳ کیلوگرم: سامان عبدولی، ۸- حسین عباسی صفر
۶۷ کیلوگرم: محمد الیاسی ۴ – دانیال سهرابی، برنده ۵
۷۲ کیلوگرم: علی ارسلان، برنده ۸ – امیر عبدی صفر
۷۷ کیلوگرم: محمدعلی گرایی، برنده ۶ - برومند اصلان ۴
۸۲ کیلوگرم: سعید عبدولی، برنده ۸ – مهدی محمدزاده صفر
۸۷ کیلوگرم: مهدی فلاح ۲ – ناصر علیزاده، برنده ۴
۹۷ کیلوگرم: مهدی علیاری ۲ – مهدی بالی، برنده ۲
۱۳۰ کیلوگرم: امین میرزازاده، برنده ۴- امیر قاسمی منجزی ۱

دیدار رده بندی:
سینا صنعت ایذه، برنده ۶ – فولاد اکسین خوزستان ۴ (اسامی تیم سیناصنعت در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری ۱ – علی نوربخش، برنده ۲
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی ۲ – پویا ناصرپور، برنده ۸
۶۳ کیلوگرم: لری ابولادزه، برنده ۸ – محمد نوربخش ۴
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، ۸- علی ذکایی مهر صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۴- بهنام عبدولی ۱
۷۷ کیلوگرم: گلا بولکوادزه، برنده ۹– محمد شربی نیازی صفر
۸۲ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۸- مهدی هدایتی ۳
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی ۱ – علی شریفی، برنده ۹
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده ۸ – آرشام بهرام زاده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده صفر (حاضر نشد) – پارسا نظری، برنده

تگ ها


کشتی فرنگی