بازار داغ نقل و انتقالات در فوتبال اروپا

به گزارش مدال به نقل از ایرنا ، روزنامه سان انگلیس در گزارشی نوشت که باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید با پیشنهاد 100 میلیون پوندی خود برای به خدمت گرفتن ادن هازارد هافبک 26 ساله چلسی در حال شکستن رکورد رقم نقل و انتقالات هستند ......

به گزارش مدال به نقل از ایرنا ، روزنامه سان انگلیس در گزارشی نوشت که باشگاه های بارسلونا و رئال مادرید با پیشنهاد 100 میلیون پوندی خود برای به خدمت گرفتن «ادن هازارد» هافبک 26 ساله چلسی در حال شکستن رکورد رقم نقل و انتقالات هستند.
روزنامه دیلی میرور انگلیس در گزارشی نوشت، الکسیس سانچز و مسعوت اوزیل مهاجمان 28 ساله آرسنال که در پایان قرارداد خود با توپچی های لندن قرار دارند، برای تمدید قرارداد خود درخواست دریافت 35 هزار پوند دستمزد داده اند. این در حالی است که چند باشگاه مطرح اروپایی به دنبال جذب آنها هستند.
شیاطین سرخ نیز در رقابت با تاتنهام قرار دارند تا «رایان سیسگنان» مدافع 17 ساله فولهام را با قراردادی 15 میلیون پوندی جذب کنند.
سایت خبری اسپن نیز نوشت: همزمان آنتونیو گریژمان مهاجم 26 ساله اتلتیکو مادرید اعلام کرده است که به زودی درباره آینده فوتبالی اش تصمیم گیری خواهد کرد. این در حالی است که پیشتر بسیاری از رسانه ها از قرارداد 86 میلیون پوندی وی با منچستریونایتد خبر داده بودند.
چلسی قهرمان فصل قبل لیگ برتر جزیره نیز در حال گفت و گو با باشگاه موناکوی فرانسه برای انتقال تیمو باکویوکو 22 ساله مدافع این تیم با قراردادی 42 میلیون پوندی است.

تگ ها


اخبار روز فوتبال