بازتاب انتخاب کالدرون به‌ عنوان سرمربی پرسپولیس در مارکا و AFC

نشریه مشهور مادریدی و کنفدراسیون فوتبال آسیا توافق باشگاه پرسپولیس با سرمربی آرژانتینی را بازتاب دادند....

به گزارش مدال، نشریه «مارکا» اسپانیا خبر توافق گابرئیل کالدرون، سرمربی آرژانتینی با تیم پرسپولیس را بازتاب داد و او را به عنوان سرمربی جدید سرخ پوشان معرفی کرد.
این نشریه اسپانیایی به سابقه کالدرون در مربیگری اش پرداخت و نوشت: کالدرون در باشگاه های مختلفی مثل رئال بتیس، الهلال عربستان و باشگاه قطر اف سی مربیگری کرده است. او همچنین هدایت تیم های ملی عربستان، بحرین و عمان را برعهده داشته است.
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا امروز خبر آمدن گابرئیل کالدرون، سرمربی آرژانتینی به پرسپولیس را بازتاب داد و نوشت: کالدرون آرژانتینی جانشین برانکو ایوانکوویچی شد که سرمربی الاهلی عربستان شد.
سایت AFC در ادامه به کارنامه مربیگری و بازیگری کالدرون پرداخت و نوشت: هافبک سابق تیم ملی آرژانتین در ۲ دوره جام های جهانی ۱۹۸۲ و ۱۹۹۰ به همراه تیم ملی کشورش حضور داشت.
او با فوتبال آسیا غریبه نیست چون هدایت تیم های ملی بحرین، عمان و عربستان را در کارنامه اش دارد. همچنین هدایت باشگاه های الاتحاد و الهلال عربستان را نیز برعهده داشته است و در قطر نیز در باشگاه قطر اف سی مربیگری کرده است.

سایت فوتبال غنا، خبر شروع همکاری سرخ‌پوشان پایتخت با مربی آرژانتینی را برای خوانندگانش درج کرد.
این رسانه در مطبی تحت عنوان «پرسپولیس به کالدرون آرژانتینی‌ها اعتماد کرد»‌نوشت:بازیکن اسبق تیم ملی آرژانتین جانشین برانکو ایوانکوویچ کروات شد که اکنون به تیم الاهلی عربستان پیوسته است.پرسپولیس این خبر  را دوشنبه رسانه‌ای کرد و تیم بزرگ ایران به طور رسمی با هافبک آرژانتین در دو جام جهانی 1982 و 1990 شروع به همکاری کرد.
این رسانه ادامه داد:کالدرون 59 ساله در فوتبال آسیا چهره‌ای گمنام نیست. او مربیگری تیم‌های ملی بحرین، عمان و عربستان را برعهده داشته است. همچنین مربی تیم‌های الهلال،‌الاتحاد عربستان و نادی القطر بوده است.
همچنین در بخش پایانی خبر سایت فوتبال غنا، از اظهارات این مربی در شبکه توییتر چنین عنوان شد: باشگاهی بزرگ،‌بازیکنانی بزرگ و هوادارانی بزرگ.خیلی خوشحالم و افتخار می‌کنم که بخشی از این خانواده هستم.پرسپولیس از میهمان‌نوازی شما تشکر می‌کنم. حالا در کنار هم برای کاری مشترک شروع به فعالیت می‌کنیم.

 

بیشتر بخوانید:

واکنش پیشکسوتان پرسپولیس به انتخاب کالدرون

کالدرون به آشیانه سرخ وارد شد+ تصاویر

 

 

تگ ها


گابریل کالدرون سرمربی پرسپولیس نشریه مارکا AFC کنفدراسیون فوتبال آسیا لیگ برتر خلیج فارس فوتبال