بازتاب بیانیه فدراسیون در رسانه های یونانی

بیانیه فدراسیون فوتبال در محکومیت اقدام مسعود شجاعی و احسان حاج صفی برای بازی برابر مکابی رژیم صهیونیستی مورد توجه معتبرترین رسانه ورزشی یونان قرار گرفته است ......

بیانیه فدراسیون فوتبال در محکومیت اقدام مسعود شجاعی و احسان حاج صفی برای بازی برابر مکابی رژیم صهیونیستی مورد توجه معتبرترین رسانه ورزشی یونان قرار گرفته است.

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: سایت رادیو ورزش یونان با اشاره به بیانیه فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران نوشت: در حالی که وزارت امورخارجه رژیم صهیونیستی از حضور ملی پوشان ایرانی تیم پانیونیوس در بازی برابر مکابی در چارچوب لیگ اروپا قدردانی کرده است فدراسیون فوتبال ایران خواهان عذرخواهی مسعود شجاعی و احسان حاج صفی شد.

در ادامه این خبر آمده است: باید متذکر شویم که ایران، رژیم صهیونیستی را به عنوان یک دولت مستقل به رسمیت نمی شناسد و به همین خاطر ملی پوشان ایرانی تیم پانیونیوس در بازی رفت برابر مکابی حضور نداشتند.

سایت رادیو ورزش یونان در خاتمه با فشار روی ملی پوشان ایرانی تیم پانیونیوس نوشت: مسعود شجاعی و احسان حاج صفی به خاطر فشار ایجاد شده از سوی باشگاه پانیونیوس پذیرفتند تا در بازی برگشت برابر مکابی به میدان بروند.

تیم پانیونیوس با پذیرش دو شکست مشابه یک بر صفر در دیدارهای رفت و برگشت برابر مکابی رژیم صهیونیستی از لیگ اروپا کنار رفت.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال