بازتاب جدایی طارق از استقلال در رسانه عراقی

یک رسانه عراقی نحوه جدایی طارق همام از استقلال را این گونه شرح می دهد......

به گزارش مدال، یک رسانه عراقی نحوه جدایی طارق همام از باشگاه استقلال را شرح داده و از نقش مدیر برنامه این بازیکن در دیدار با معاون باشگاه استقلال برای این جدایی خبر داده است.

پایگاه خبری ورزش عراق در مورد نحوه جدایی این بازیکن نوشت: مدیر برنامه های هافبک عراقی استقلال  موفق شد در نشستی در حل مسائل مالی و اداری بزرگ بین این بازیکن و باشگاه استقلال موفق عمل کند و در نهایت رضایت این باشگاه برای جدایی طارق را بگیرد.

این رسانه نوشت: مدیر برنامه های همام برای این مذاکرات سختی های زیادی کشید و پس از ساعتها مذاکره در نهایت رضایت باشگاه را برای جدایی طارق از این باشگاه گرفت.

در ادامه این رسانه نوشت: اکنون گزینه های متعددی برای بازگشت طارق به عراق یا حتی اضافه شدن وی به کشور ترکیه وجود دارد و باید دید این بازیکن کدام را را انتخاب می کند؟

طارق در ابتدای فصل پیش با عقد قرارداد 3 ساله به استقلال پیوست اما وی به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش و همچنین تصمیم مجیدی ایران را ترک کرد.

 

بیشتر بخوانید:

مذاکرات باپاتوسی ادامه دارد/پیشنهاد عجمان و بنی یاس به بازیکن آفریقایی

۶ روز زمان برای پرونده پروپئیچ/فاجعه تاریخی در انتظار استقلال؟!

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات نقل انتقالات استقلال طارق همام جدایی همام از استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال