بازتاب حذف استقلال و پرسپولیس از آسیا در رسانه‌های داخلی

تساوی الدحیل برابر تیم فوتبال استقلال در ورزشگاه آزادی و شکست پرسپولیس در ورزشگاه خانگی پاختاکور با واکنش متفاوت روزنامه های داخلی مواجه بود....

به گزارش مدال،جدال حساس دو تیم فوتبال الدحیل- استقلال و پاختاکور - پرسپولیس در دور برگشت مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا با نتایج دلخواه نمایندگان ایران همراه نبود تا استقلال و پرسپولیس از صعود به دور بعد باز بمانند.برهمین اساس نگاهی خواهیم داشت به واکنش چند روزنامه وطنی از این حذف عجیب و غریب.

 

خراسان ورزشی

روزنامه خراسان جلدش را به دو نیم کرده و هر نیکه را با تیترهایی جداگانه به حذف دو تیم پرسپولیس و استقلال اختصاص داده است.

"حذف سرخ ها با پنالتی سوخته" و "تساوی تلخ فرهاد" دو تیتر مهم روزنامه خراسان در مواجه با حذف سرخابی هاست.

 

خبرورزشی

"دردناک"تیتر مشترک خبرورزشی بر روی دو عکسی است که از حذف دو نماینده فوتبال ایران در رقابت های آسیایی منتشر کرده است."رویای صعود پرپر شد" با فونت ریر برای حذف شاگردان مجیدی و "حذف نایب قهرمان در تاشکند"تیتر منتخب تحریریه خبرورزشی برای حذف برانکو و شاگردانش است.

 

گل

روزنامه گل به تساوی استقلال توجه بیشتری داشته و با چاپ عکسی بزرگ از فرهاد مجیدی تیتر اول خود را هم به حذف استقلاال اختصاص داده است."آسیا بی آبی ها" تیتر یک روزنامه گل است و تیتر "زنجیره اشتباهات داوری علیه پرسپولیس تکمیل شد" نشان می دهد که عامل اصلی حذف پرسپولیسی ها از آسیا اشتباهات داوری بوده است.

پیروزی

روزنامه پیروزی تیتر "پرسپولیس باخت از بس که جان نداشت" را برای حذف سرخ ها از رقابت های اسیایی انتخاب کرده و "فشردگی مسابقات و داوری" را دو عامل اصلی برای خداحافظب برانکو و شاگردانش از اسیا تلقی کرده است.

 

ایران ورزشی

روزنامه ایران ورزشی نیز عکس یک خود را به تساوی استقلال اختصاص داده است.سردبیر روزنامه دولت با دو تیتر "استقلال از پرسپولیس عقب نماند" و "حماسه ناتمام" از حذف استقلال خبر داده است.از سوی دیگر"داستان سه کلمه ای؛بدشانسی،داور ،حذف " را به عنوان تیتر پایانی داستان پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا اختصاص داده است. 

تگ ها


لیگ قهرمانان آسیا حذف پرسپولیس استقلال از آسیا استقلال پرسپولیس AFC Champions League فوتبال