بازتاب درخشش شیخ در فرانسه؛ کسی در ایران جلودار دیاباته نیست+عکس

سایت girondins33 فرانسه با اشاره به درخشش فوق العاده شیخ دیاباته در ترکیب استقلال مدعی شد هیچ بازیکنی جلودار گلزنی های ستاره سابق متز و آژاکسیو نیست....

به گزارش مدال، زوج مرگبار استقلال در خط حمله این روزها نه تنها توجه همه رسانه های داخلی را به خود معطوف کردند بلکه مورد توجه رسانه های خارجی نیز قرار دارند از جمله ستاره اهل مالی که سابقه بازی برای باشگاه های مطرح فرانسوی و ایتالیایی را نیز در کارنامه خود دارد.

در شرایطی که موتور گلزنی های دیاباته بعد از شروع ناامید کننده در این هفته ها روشن شده تا به داد استراماچونی برسد سایت girondins33 فرانسه در گزارشی به عملکرد فوق العاده دیاباته در لیگ ایران با پیراهن استقلال پرداخت و مدعی شد هیچ کس جلودار گلزنی و بازی های خوب ستاره اهل مالی نیست.

در این گزارش کوتاه که با انتشار توئیت باشگاه استقلال در مقایسه عملکرد دو گلزن اول این روزهای آبی ها منتشر شد، آمده است:« شیخ دیاباته در بازی های این هفته لیگ برتر ایران برای استقلال مقابل سپاهان گلزنی کرد تا پنجمین گل او به ثبت برسد. این بازی با نتیجه ۲-۲ به پایان رسید اما ستاره سابق متز و آژاکسیو نشان داد کمتر مدافعی می تواند او را مهار کند».

سایت girondins33 در پایان با انتشار آمار بازی های مهاجم اهل مالی برای استقلال مدعی شد شیخ طی ۸ بازی پنج بار برای تیم گلزنی کرد و یک پاس گل هم داد که آمار قابل قبولی برای دیاباته است. جالب این که رسانه فرانسوی تصویری از این بازیکن در کنار زوج این روزهای خط حمله استقلال یعنی مهدی قائدی هم منتشر کرده است، دو بازیکنی که شادی معروف پنجه شیر را به رخ می کشند.

 

بیشتر بخوانید:

تمجید رسانه ایتالیایی از عملکرد استراماچونی

تگ ها


استقلال شیخ دیاباته دیاباته استراماچونی قائدی فوتبال