بازتاب هر گل نیمار در بارسلونا ۴ برابر PSG است

کارلس رکساچ بازیکن و مربی سابق بارسلونا معتقد است که نیمار در پی اس جی از کانون توجهات خارج شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، به نقل از مارکا، تابستان ۲۰۱۷ و پس از حواشی بسیار، نیمار بارسا را به مقصد پی اس جی ترک کرد. یک ماه بازیکنان و مسئولان بارسا در تلاش بودند تا مانع جدایی او شوند ولی ستاره برزیلی رویای دیگری در سر داشت.

او راهی پی اس جی شد تا در این تیم با خروج از سایه مسی، تبدیل به یک رهبر تمام عیار شود ولی پس از گذشت نزدیک به سه سال، انتقال او چیزی جز شکست نبوده است.

ستاره برزیلی سال گذشته تلاش داشت به لالیگا برگردد. او با هر دو تیم رئال و بارسا وارد مذاکره شد ولی به دلیل توقعات مالی بالای پی اس جی انتقال او ممکن نشد.

نیمار که سه پرونده شکایت از بارسلونا را مطرح کرده و با این باشگاه وارد جنگی قضایی است، همچنان تمایل به بازگشت دارد. قطعا انتقال او به بارسا باعث خواهد شد تا پرونده شکایت های متقابل دو طرف نیز بسته شود.

کارلس رکساچ سرمربی سابق بارسلونا و بازیکن این تیم در دهه ۷۰ میلادی در مورد بازگشت احتمالی نیمار به مارکا گفت:« با تجزیه و تحلیل شرایط فعلی، باید بگویم که بازگشت نیمار غیرممکن خواهد بود. معتقدم بارسلونا توان مالی لازم برای جذب نیمار را ندارد.

نیمار خیلی زود در پی اس جی متوجه شد که از کانون توجهات خارج شده است. او در بارسلونا بیش از هر زمانی زیر ذره بین قرار داشت و برای مثال هر گلی که می زد، ۴ برابر بیشتر از گلی که برای پی اس جی می زند، بازتاب پیدا می کرد. تا چند روز همه از گل نیمار حرف می زدند اما گل های او در پی اس جی برای خیلی ها اهمیتی ندارد.»

بیشتر بخوانید:
واکنش مدافع آژاکس به شایعات انتقالش به بارسلونا
تمجید لیونل مسی از لائوتارو مارتینز
سانچو من را به یاد نیمار جوان می‌اندازد 

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن رکساچ فوتبال جهان بارسلونا Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال