بازتاب گسترده بازگشت ویلموتس به ایران در رسانه‌های بلژیک

بازگشت مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به تهران در رسانه‌های بلژیک بازتاب گسترده‌ای داشته است....

به گزارش مدال، رسانه های بلژیک هفته گذشته از احتمال فسخ قرارداد مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران به خاطر عدم دریافت مطالباتش خبر داده بودند. با این حال مارک ویلموتس بعد از آنکه مطالباتش را با کمک دولت ایران در ترکیه دریافت کرد، به ایران بازگشت تا تیم ملی را آماده دیدار با عراق کند.

این خبر بازتاب گسترده ای در رسانه های بلژیکی داشته است.

سایت «rtbf» در این خصوص نوشت: «مارک ویلموتس بعد از صحبت با فدراسیون فوتبال ایران به این کشور بازگشت. سرمربی سابق شیاطین سرخ (بلژیک) کمتر از ۶ ماه سرمربی ایران بوده است. این مربی تهدید کرده بود که به خاطر تاخیر در پرداخت مطالباتش، قراردادش را فسخ می کند.»

 

 

سایت «rtl» با عنوان «مشکل حساب بانکی؟ ویلموتس به ایران بازگشت»، در گزارش خود نوشت: «طبق اعلام رسانه های ایران، در روزهای اخیر مذاکراتی بین سران فدراسیون فوتبال ایران و مارک ویلموتس در ترکیه انجام شد و بعد از آن سرمربی تصمیم به بازگشت به تهران گرفت. فدراسیون ایران اعلام کرده که حقوق ویلموتس پرداخت شده اما به خاطر تحریم بانک های ایران پول به حساب ویلموتس نرسیده است. طبق اعلام رسانه های محلی، فدراسیون برنامه ای را برای حل این مشکل ارائه کرده است.»

 

 

 

سایت های «sudinfo» و «nieuwsblad» هم ضمن انعکاس این مطالب، نوشتند: «این برای اولین بار نیست که مشکلات پرداخت پول به مربیان در ایران به وجود می آید. پیش از این کارلوس کی روش سرمربی پیشین ایران و برانکو ایوانکوویچ سرمربی باشگاهی هم با این مشکل روبرو شدند. ویلموتس تا جام جهانی ۲۰۲۲ با ایران قرارداد دارد و مبلغ قراردادش برای سه سال ۴.۲۷ میلیون یورو است.»

 

 

بیشتر بخوانید:
ویلموتس وارد ایران شد


تگ ها


مارک ویلموتس تیم ملی فوتبال ایران بازگشت ویلموتس به ایران فوتبال