بازدید اعضای شورای شهر اصفهان از تمرین سپاهان

علیرضا نصر اصفهانی در گفت و گویی در مورد حضور در تمرین امروز تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد: به دلیل اینکه به عنوان اعضای شورای شهر، نماینده مردم اصفهان هستیم و ......

 علیرضا نصر اصفهانی در گفت و گویی در مورد حضور در تمرین امروز تیم فوتبال سپاهان اظهار کرد:

به دلیل اینکه به عنوان اعضای شورای شهر، نماینده مردم اصفهان هستیم و باید مسائل ورزشی را نیز به عنوان بخشی از دغدغه‌های مردم پیگیری کنیم، امروز به همراه پنج عضو شورای شهر و دو نفر از مدیران مناطق شهر اصفهان در تمرین سپاهان حضور پیدا کردیم.

 وی با اشاره به شرایط نامناسب تیم فوتبال سپاهان که منجر به تغییر در مدیریت باشگاه و کادرفنی تیم فوتبال آن شد، افزود:

امروز از نزدیک با مسعود تابش، سرپرست باشگاه سپاهان، همچنین دست‌اندرکاران، بازیکنان و کریم قنبری، مربی تیم فوتبال سپاهان گفت و گو کردیم و درخواست ما از آن‌ها این بود که در این ۱۰ بازی باقیمانده از نیم‌فصل دوم لیگ برتر پر قدرت ظاهر شوند، چون بخشی از نشاط و شادابی مردم شهر اصفهان تحت تأثیر موفقیت‌های تیم‌های ورزشی مانند سپاهان است.

نایب‌رییس شورای شهر اصفهان با بیان اینکه سپاهان و ذوب‌آهن به عنوان اسطوره‌های ورزش شهر اصفهان، این شهر را به قطب فوتبال ایران تبدیل کردند، ادامه داد:

امروز فرصتی دست داد تا با برخی از هواداران سپاهان نیز که در تمرین این تیم حضور داشتند، گفت و گو کنیم و از آنها درخواست کردیم کمی صبورتر باشند و کاسه صبرشان زود لبریز نشود تا آثار منفی آن عملکرد سپاهان را تحت تأثیر قرار ندهد و در مقابل، اعضای شورای شهر نیز هر کمکی از دستشان بربیاید به باشگاه سپاهان انجام خواهند داد.

نصر گفت:

در نهایت در جلسه‌ای با حضور سرپرست باشگاه سپاهان، آمادگی خود را برای حمایت از تیم فوتبال سپاهان در قالب حمایت رسانه‌ای و حضور در ورزشگاه اعلام کردیم و هر اقدامی که از دستمان برآید برای بهبود شرایط و موفقیت تیم فوتبال سپاهان انجام خواهیم داد.

تگ ها


اخبار روز سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال