بازدید رئیس و اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک از فدراسیون کشتی

سیدرضا صالحی امیری و برخی از اعضای هیات اجرایی کمیته ملی المپیک با حضور در محل ساختمان جدید فدراسیون کشتی با مسئولان این فدراسیون دیدار و گفتگو کردند....

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ادامه بازدید مسئولین کمیته ملی المپیک از فدراسیون‌ها و اردوی تیم‌های ملی، صبح امروز شنبه دکتر صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک و برخی اعضای هیات اجرایی کمیته به همراه جمعی از مدیران از فدراسیون کشتی بازدید کردند.

ابن بازدید با حضور فضل الله باقر نائب رئیس، مجید کیهانی و عبدی افتخاری اعضای هیات اجرایی، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی، بهداد سلیمی، حمید سلامی و محمود عبدالهی از ساختمان جدید فدراسیون کشتی برگزار شد.

در آغاز این بازدید رئیس کمیته ملی المپیک و هیات همراه برای ادای احترام بر سر مزار شهید گمنام حضور یافته و ادای احترام کردند.

در ادامه دکتر صالحی امیری و دیگر اعضای هیات اجرایی با حضور در خانه کشتی از اردوی تیم‌های ملی کشتی فرنگی و آزاد که برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا و کسب سهمیه المپیک ۲۰۲۰ تمرین می‌کنند بازدید و با علیرضا دبیر، محمد بنا، غلامرضا محمدی و کادر مربیان و ملی پوشان در نشستی صمیمانه دیدار و گفتگو کرد.

بیشتر بخوانید:

ستاره کشتی روسیه به عنوان مربی تیم یاکوتیا منصوب شد

بنا، کرونا و حواشی را فراموش کرد(عکس)

 

 

تگ ها


کمیته ملی المپیک فدراسیون کشتی علیرضا دبیر سید رضا صالحی امیری کشتی