بازرسی به حرف های مظلومی ورود می‌کند؟/ دلیل افت استقلال!

پرویز مظلومی شاید نتواند واضح تر از این حرف بزند اما او متهم ها را نشان می دهد. کافیست سر این نخ را بگیرید و بروید، کافی است دنبال این خط زرد بروید....

پرویز مظلومی شاید نتواند واضح تر از این حرف بزند اما او متهم ها را نشان می دهد. کافیست سر این نخ را بگیرید و بروید، کافی است دنبال این خط زرد بروید.

به گزارش مدال، اگر دقیقا می خواهید بدانید استقلال چرا از 15 امتیازی تا کنون تنها سه امتیاز گرفته، اگر می خواهید دقیقا بدانید که چرا استقلال ضعیف ترین شروع همه تاریخ و نا امید ترین تیم همه ادوارش را در هفته های ابتدایی داشته به این چهار قسمت از حرف های پرویز مظلومی دقت کنید: 

اول: با اینکه مربی در  استخدام باشگاه است و حق و حقوق را از باشگاه می گیرد اما متاسفانه باشگاه تنها می شود بله قربان گو و هر چه سرمربی خارجی بخواهد باید صورت بگیرد. این اتفاق بد در زمان شفر هم وجود داشت.


دوم: استقلال در ابتدای فصل قرار شد پیروز قربانی را در کنار استراماچونی قرار دهد اما به یک باره پیروز را کنار برخی ها به خاطر منافع شان دست به هر کاری می زنند.

 

سوم: این افراد دلشان برای استقلال نمی سوزد و اصلا برایشان مهم نیست این تیم چه نتیجه ای می گیرد تنها هدف شان پر کردن جیب خودشان است و به هیچ چیز دیگری فکر نمی کنند.


چهارم: وقتی دیدند کمیته فنی رو به روی آنها قرار گرفته و می خواهد بر همه چیز نظارت داشته باشد عرصه را تنگ دیده و جوی را به وجود آوردند که کمیته فنی منحل شد زیرا کمیته فنی تنها هدفش نظارت بود نه دخالت و این به مذاق دوستان خوش نیامد.

سازمان های نظارتی به اشاره مظلومی ورود می کنند؟
نمی دانیم سازمان های بازرسی و حراستی و نظارتی به این حرف ها اهمیت می دهند یا نه، اصلا این بخش جیب و پول و منافع شاخکهایشان را تیز می کند یا نه؟ بخشی از موضوع فنی است، موضوع بله قربان بودن و پیروز قربانی اش فنی است اما حرف های مظلومی فاز دومی هم دارد که بازرسی لازم دارد.
واقعیت اینست که وقتی می توانی نورافکن را با پنجاه هزار دلار بگیری و نمی گیری و میلیچ را با چند صد هزار دلار می خری، وقتی می توانی با پول شیخ دیاباته، پاتوسی را کاملا بخری و نمی خری و به جایش شیخ دیاباته می خری!
وقتی می توانی روح الله باقری و سهرابیان را در نقش مهاجم و دفاع چپ و دفاع وسط به ارزان قیمت ترین نگه داری و نگه نمی داری و مجانی آنها را می دهی بروند. 
وقتی منتظری می تواند دفاعت را سرو سامان دهد و او را رد می کنی برود، وقتی همام می تواند بماند و قرارداد دارد اما کاری می کنیم که او هم مثل پاتوسی و تیام و جباروف ( عدم پرداخت پول) برود و پشت سرش را نگاه نکند. 
وقتی فرهاد را می آوری و رو در روی کمیته فنی قرار می دهی و کمیته فنی را حذف می کنی و بعد خود فرهاد را هم به عنوان مربی حذف می کنی و تیم را بدون نظر فنی ها و مربی ها می بندی...

یک جای کار عیب دارد. 
این همانجاست که انگشت اشاره پرویز مظلومی نشان می دهد. خیلی واضح هم نشان می دهد، خیلی مشخص نشان می دهد. 
پرویز مظلومی شاید نتواند واضح تر از این حرف بزند اما او متهم ها را نشان می دهد. کافیست سر این نخ را بگیرید و بروید، کافی است دنبال این خط زرد بروید. سازمان حسابرسی شاید بتواند، سازمان بازرسی شاید بتواند، شاید رد قهر ذی حسابی باشگاه استقلال را بتوان زد. 
اینجا باشگاه مردم است، نباید با مردم بازی کرد. کاش باشگاه ها دولتی نبودند و خصوصی بودند، آنوقت هیچکس نمی توانست چنین تصوراتی داشته باشد که کس یا کسانی در حال حیف و میل بیت المال هستند.

بیشتر بخوانید:

تکرار یک اشتباه/ برگزاری اردوی زمستانی استقلال در ترکیه؟

 

تگ ها


یادداشت اختصاصی پرویز مظلومی استقلال محمد سررشته‌داری فوتبال