بازنده بزرگ حذف اینتر از لیگ قهرمانان

آرتورو ویدال در نخستین فصل حضورش در اینتر حتی به یک هشتم نهایی لیگقهرمانان هم نرسید....

به گزارش "ورزش سه"، آرتورو ویدال هافبک شیلیایی که رویای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را در سر دارد، در سه فصل اخیر این رقابت ها شکست های تلخی را تجربه کرده است.

 برای سومین سال پیاپی اینتر در مرحله گروهی با لیگ قهرمانان اروپا خداحافظی کرد. این بار به خودش بستگی داشت و در خانه برابر ضعیف ترین حریف بازی کرد اما دوباره لغزش داشت. تساوی بدون گل مقابل شاختار یک پایان برای تیم آنتونیو کونته بود. یک حذف دردناک برای نراتزوری به خصوص برای یکی از بازیکنان جدید این تیم یعنی آرتورو ویدال بود. 

هافبک شیلیایی یک سال دیگر باید صبر کند تا بتواند به رویای فتح لیگ قهرمانان نزدیک شود، اتفاقی که در سال ۲۰۱۵ با یوونتوس به آن نزدیک شد اما در فینال به بارسلونا باختند. 

ویدال زمانی که در تابستان ۲۰۱۸ با بارسا قرارداد امضا کرد، هدفش کاملا مشخص بود. او گفت که می خواهم سه قهرمانی در لیگ قهرمانان به دست آورم. این هدف رویاپردازانه با شکست های پر سر و صدایی همراه شد. 

او در فصل ۱۹-۲۰۱۸ با آبی اناری ها به نیمه نهایی رسید که تیمش با چهار گل در آنفیلد مغلوب لیورپول شد. یک فصل بعد شکست تحقیرآمیز ۸-۲ را برابر بایرن تجربه کرد و امسال حتی نتوانست در مرحله حذفی حضور داشته باشد. 

تگ ها


اینتر میلان آرتورو ویدال بارسلونا