بازهم احمدزاده و تراکتور به‌هم رسیدند

برخی منابع از توافق فرشاد احمدزاده با تراکتوری‌ها خبر می دهند که قطعا با واکنش باشگاه تبریزی همراه خواهد شد....

به گزارش مدال، فرشاد احمدزاده شب گذشته طی توافقی با پرسپولیس از این تیم جدا شد تا برخی منابع او را نزدیک به تراکتور بدانند. این موضوع قطعا با واکنش تی تی ها همراه خواهد بود.

فرشاد احمدزاده در تراکتور زمان رسول خطیبی چهره شد و در کنار سامان نریمان جهان و مهرداد بایرامی به‌عنوان پدیده های لیگ برتر معرفی شدند. در آن سال تمامی گل های تراکتور به یک ضلع از این مثلت طلایی مربوط می شد، در پایان فصل هر کدام از بازیکنان راهی تیم دیگری شدند و دیگر نشانی از آن ستاره ها نبود.

فرشاد احمدزاده راهی پرسپولیس شد و بعدها شانس خود را در خارج از ایران امتحان کرد تا چندین سال از دوری او از تراکتور بگذرد و در این میان هر روز ارتباط بین فرشاد و تی تی ها تیره تر از قبل می شد و همیشه حضور فرشاد در تبریز با حواشی زیادی همراه بود.

در ابتدای فصل برخی منابع نزدیک به باشگاه تبریزی از توافق تراکتور با این بازیکن خبر دادند اما این خبر برای تی تی ها خبر خوبی نبود تا به حضور او در تبریز واکنش نشان دهند و همین اعتراضات باعث شد که حضور احمدزاده در تبریز منتفی شود.

اکنون با جدایی فرشاد احمدزاده از پرسپولیس بار دیگر برخی منابع از توافقات این بازیکن با تراکتوری ها خبر می دهند. قطعا بار دیگر با واکنش تی تی ها همراه خواهد شد و باید دید در نهایت این توافقات نهایی خواهد شد یا خیر.

بیشتر بخوانید:

احمدزاده را چه کسی از پرسپولیس اخراج کرد؟ کارِ آقا کریم نیست!

دو پیشنهاد لیگ برتری برای احمدزاده

رونمایی از اولین خروجی بزرگ سرخ‌ها؛ فرشاد احمدزاده از پرسپولیس جدا شد

 

 

 

 

تگ ها


تراکتور اخبار تراکتور اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فرشاد احمد زاده پرسپولیس فوتبال ایران فوتبال