بازهم به نفع دایی و به ضرر رونالدو

۲ باشگاه یوونتوس و ناپولی به‌دلیل فشردگی مسابقات باشگاهی و همچنین ریسک آزادسازی بازیکنان به مقصد اردوهای تیم‌های ملی قصد دارند ملی‌پوشان خود را در فیفادی این دفعه ممنوع‌الخروج کنند....

به گزارش مدال و به نقل از همشهری ، پس از آنکه کریستیانو رونالدو در ۲ فیفادی قبل‌تر به‌دلیل نیش خوردن از زنبور بازی تیم ملی پرتغال را از دست داد و نتوانست فاصله گل‌های ملی خود را که ۸تا از علی دایی ۱۰۹گله کمتر است، کمتر کند، در فیفادی قبلی هم تست کرونای او مثبت از آب درآمد و کریستیانو که متعجب شده بود و هیچ نشانه‌ای از ویروس چینی نداشت، هر چه آزمایش می‌داد باز هم نتیجه مثبت می‌شد. 


به همین ترتیب او ۳ بازی ملی دیگر را هم از دست داد که یکی از آنها مقابل حریف دلخواهش یعنی سوئد بود که پذیرای بیشترین گل‌های ملی این بازیکن به‌عنوان یک تیم بود. کرونا باعث شده رقابت‌های یورو۲۰۲۰هم دست‌کم یک سال به تعویق بیفتد. فرض کنید رونالدو با پرتغال در این مسابقات حضور می‌یافت که دست‌کم ۳ بازی در مرحله گروهی می‌توانست به میدان برود، جدا از سه چهار مسابقه دوستانه و تدارکاتی برای آماده‌سازی پیش از این رقابت‌ها. رونالدو به همین سادگی همه این بازی‌ها را از دست داد تا نتواند حتی یک گل به گل‌های ملی‌اش اضافه کند. 


او در بازی با اسپانیا هم به‌طرز عجیبی توپ را به تیر دروازه کوبید و در بازی با فرانسه نیز مدافعان تیم قهرمان جهان و بازی تدافعی پرتغال زحمت متوقف کردن کریستیانو را کشید. حالا یک اتفاق دیگر در راستای توقف تعداد گل‌های ملی او در حال رخ دادن است. ۲ باشگاه یوونتوس و ناپولی به‌دلیل فشردگی مسابقات باشگاهی و همچنین ریسک آزادسازی بازیکنان به مقصد اردوهای تیم‌های ملی قصد دارند ملی‌پوشان خود را در فیفادی این دفعه ممنوع‌الخروج کنند. 


معلوم نیست یوونتوس بتواند حریف رونالدو شود؛ که تعصب شدیدی به تیم ملی دارد و حاضر نیست هیچ مسابقه‌ای را با پیراهن پرتغال از دست بدهد. پرتغال در تعطیلات موقت فوتبال باشگاهی ۳ بازی با فرانسه و کرواسی و آندورا دارد. شما اگر رونالدو بودید و برای ثبت یک رکورد تاریخی دیگر تنها به ۸گل ملی نیاز داشتید، آیا از بازی مقابل آندورا چشم می‌پوشیدید؟ خصوصا اینکه این دیوگو پس از آنکه در لیورپول موفق شد جای فیرمینو را در ترکیب ثابت لیورپول بگیرد، در تیم ملی پرتغال هم شاخ و شانه می‌کشد و در آخرین بازی این تیم ۲ گل به تیم ملی سوئد زد تا کسی یاد جای خالی رونالدو نیفتد.

بیشتر بخوانید:

یووه پیشنهاد نمی دهد؛ خداحافظی با رونالدو در ۲۰۲۱؟

رد شایعه عجیب توهین دیبالا به کریس رونالدو!

 

 

تگ ها


علی دایی تیم ملی پرتغال کریستیانو رونالدو فوتبال جهان یوونتوس سری آ فوتبال