بازه نقل و انتقالات به سود تیم‌های آسیایی!

با توجه به برنامه‌ریزی های انجام شده از سوی کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ، نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا فرصت خوبی را برای تقویت خواهند داشت....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، فریبرز محمود زاده رئیس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ در واکنش به فرصت استفاده از محل نقل و انتقالات برای تیم‌هایی آسیایی را کافی دانست و گفت: فصل نقل و انتقالات فوتبال ایران را طوری برنامه ریزی کرده‌ایم که به ۴ تیم آسیایی حاضر در رقابت‌های گروهی لیگ قهرمانان آسیا آسیب نزند؛ بازیکنانی که قرار است برای این مرحله از رقابت‌ها مدارک شان ارسال شود تا ۹ و ۱۰ شهریور رجیستر خواهند شد.

او می‌گوید: باشگاه‌های دیگر نیز که در لیگ برتر حضور دارند، تا ۲۹ آبان ماه فرصت دارند که بازیکنان قدیمی خود را ریجستر کنند؛ طوری طراحی کردیم که اگر به هر دلیل وقفه دو ماهه یا دوماهه نیمه لیگ آینده انجام شود سه هفته لیگ آینده را در هفته‌های ابتدایی فصل نقل و انتقالات و مسابقات داشته باشیم. حتی با این وقفه‌ها بازی‌های فیفا هم جابجا شد، ولی بعد از اعلام برنامه‌های قطعی بازی‌های فصل بعد را جمع‌بندی خواهیم کرد و برنامه بازی‌ها را در روز‌های آینده اعلام می‌کنیم.

بیشتر بخوانید:

ممنوعیت جذب خارجی‌ها، در حد کارشناسی است!

قانون منع جذب بازیکن و مربی خارجی محکوم به شکست است

 

 

تگ ها


نقل و انتقالات ۱۳۹۹ لیگ قهرمانان آسیا فوتبال