بازوبند کاپیتانی سه شیرها بر بازوی رحیم استرلینگ

ستاره سیتی کاپیتان تیم ملی انگلیس خواهد بود...

رحیم استرلینگ بازوبند کاپیتانی تیم ملی انگلیس را به بازو خواهد بست.

به گزارش مدال، تیم تحت هدایت گرت ساوت‌گیت، 16 خرداد برابر هلند قرار می‌گیرد و در صورت پیروزی در فینال لیگ ملت‌های اروپا با برنده دیدار پرتغال و سوییس دیدار می‌کند.

با توجه به اینکه هری کین و جوردن هندرسون پنج روز قبل از این دیدار در فینال لیگ قهرمانان اروپا به ترتیب تاتنهام و لیورپول را همراهی می‌کنند و کاپیتان انگلیس با مصدومیت قوزک پا مواجه است، این احتمال هست که بازوبند کاپیتانی به استرلینگ داده شود.
او فصلی رویایی را با سیتی پشت سر گذاشته و توانسته سه‌گانه قهرمانی رقابت‌های داخلی که در انگلیس سابقه نداشته را به دست آورد. استرلینگ در فینال جام حذفی دو گل زد تا به برد 6 بر صفر تیمش برابر واتفورد کمک کند. تصور می‌شد گل دوم سیتی هم توسط او زده شده اما در نهایت این گل به نام گابریل ژسوس ثبت شد.
ساوت‌گیت هم درباره احتمال کاپیتانی استرلینگ به میرر گفت: «باید ببینیم کدام بازیکنان در دسترس هستند اما او عملکرد فوق‌العاده‌ای در این فصل داشته. ما تصمیم نهایی را در اردوهای آخر می‌گیریم هر چند در این 12 ماه یک الگوی کامل بوده. کاملا می‌شود فهمید در زمین و بیرون آن پخته عمل می‌کند. او به استقبال مبارزه می‌رود و آن را در آغوش می‌گیرد. من هم هیچ ابایی ندارم از اینکه بازوبند کاپیتانی را به او بسپارم.»
این بازیکن 24 ساله که جایزه بهترین بازیکن جوان فصل 2019-2018 و همچنین جایزه بهترین بازیکن از نظر فوتبال‌نویسان را به خود اختصاص داده، در این فصل برای تیم پپ گواردیولا در لیگ برتر 17 گل زده و 10 پاس گل داده و در دفاع از عنوان قهرمانی کاملا موثر بوده.

تگ ها


تیم ملی انگلیس بازوبند کاپیتانی رحیم استرلینگ منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال