بازوبند کاپیتانی پرسپولیس بر بازوی آقای جوگیر؟

در حالي كه قرار بود جلال حسيني در تركيب اصلي پرسپوليس براي بازي با نفت تهران در سوپرجام قرار داشته باشد، مصدوميت لحظه آخري كاپيتان سرخپوشان مانع از اين اتفاق شد ......

در حالي كه قرار بود جلال حسيني در تركيب اصلي پرسپوليس براي بازي با نفت تهران در سوپرجام قرار داشته باشد، مصدوميت لحظه آخري كاپيتان سرخپوشان مانع از اين اتفاق شد.

به گزارش مدال به نقل از بانک ورزش: در حالي كه قرار بود جلال حسيني در تركيب اصلي پرسپوليس براي بازي با نفت تهران در سوپرجام قرار داشته باشد، مصدوميت لحظه آخري كاپيتان سرخپوشان مانع از اين اتفاق شد. حالا خبر بدتر اين است كه مصدوميت حسيني دو هفته ديگر هم ادامه خواهد داشت و او احتمالا به بازي با فولاد و تراكتورسازي نخواهد رسيد. به اين ترتيب آرايش خط دفاعي سرخ ها شكل متفاوتي پيدا خواهد كرد. در بازي سوپرجام، چهار بازيكن دفاعي پرسپوليس را شجاع خليل زاده، محمد انصاري، حسين ماهيني و شايان مصلح تشكيل مي دادند.

با اين وجود بايد در نظر داشته باشيم كه صادق محرمي به دليل حضور در تيم اميد، در اين مسابقه غايب بود. حالا كه محرمي برمي گردد، بايد ديد اين بازيكن فيكس خواهد شد يا نه؟ اگر قرار باشد صادق فيكس شود، بين ماهيني و مصلح يكي بايد بيرون بنشيند. ماهيني پارسال در دفاع چپ عملكرد خوبي داشت و احتمالا برانكو او را به مصلح ترجيح مي دهد، اما اگر شايان فيكس شود و ماهيني روي نيمكت برود، دو كاپيتان اول سرخ ها از ارنج خارج خواهند شد و احتمالا مهدي طارمي بازوبند كاپيتاني را به دست خواهد بست!

 

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال