بازکشت کاپیتان محبوب به تمرینات دورتموند

مارکو رویس کاپیتان باشگاه دورتموند با پشت سر گذاشتن مصدومیت به تمرینات تیمش بازگشت....

به گزارش "ورزش سه"، مارکو رویس در چند سال اخیر برخی از مهم ترین دیدارهای تیم ملی آلمان و دورتموند را به علت درگیری با مصدومیت های مختلف از دست داده و آسیب دیدگی اخیر او بدترین خبر ممکن برای هواداران دورتموند، آن هم در جریان کورس شدید این تیم برای قهرمانی در بوندسلیگا با بایرن مونیخ محسوب می شد

در نهایت رویس غایب بزرگ دورتموند در شکست یک گله زردها برابر بایرن مونیخ لقب گرفت. ابتدا تصور می شد او فصل را از دست خواهد داد ولی روز گذشته به تمرینات تیمش بازگشت.

 آخرین باری که او با پیراهن دورتموند به میدان رفت به چهارم فوریه برمی‌گردد. او روز گذشته پا به پای دیگر بازیکنان تمرین کرد تا نشان دهد به شرایط بازی رسیده است و می‌تواند در دیدارهای باقیمانده از فصل به میدان رود که این خبر خوبی برای دورتموندی‌هاست.

مارکو رویس در واقع به نماد و اسطوره دورتموندی‌ها تبدیل شده است و با وجود آنکه در این چند سال حضورش در دورتموند همواره پیشنهادهای خوبی داشته اما حاضر به ترک تیم نشده است.

تا پایان رقابت‌های بوندسلیگا تنها ۴ هفته دیگر باقی مانده و بوروسیا دورتموند با ۷ امتیاز اختلاف نسبت به بایرن مونیخ صدرنشین، در رده دوم جدول رده بندی جای دارد.

تگ ها


بروسیا دورتموند مارکو رویس