Banner

بازگشت آرامش به اردوی استقلال

استقلال در شرایطی ایده‌آل از نظر روحی به مصاف الهلال خواهد رفت....

استقلال سه‌شنبه شب در شرایطی مقابل الهلال قرار خواهد گرفت که بازیکنان این تیم پس از کسب سه پیروزی متوالی شرایط روحی ایده‌آلی دارند.
به گزارش خبرنگار مدال، پس از کسب یک امتیاز از دو بازی متوالی لیگ برتر در سال 98، عده‌ای استقلال را از جمع مدعیان کسب قهرمانی لیگ خط زدند با این حال تنها چند روز پس از بازی با سایپا، استقلال موفق شد الهلال حریف متمول خود را در لیگ قهرمانان آسیا شکست دهد و پس از آن نیز در دو بازی لیگ برتر با حداکثر امتیازات از زمین خارج شود تا شفر و یارانش از بحران کاملا دور شوند.
حال آبی‌ها در تلاش هستند تا با پیروزی در هر 4 دیدار باقی‌مانده خود در لیگ برتر و با لغزش پرسپولیس عنوان قهرمانی لیگ را از آن خود کنند. اما این تنها هدف فصل جاری آبی‌ها نیست و شفر و یارانش امیدوارند با پیروزی مقابل الهلال در بازی عصر سه‌شنبه خود، شانس صعود خود به مرحله حذفی لیگ قهرمانان آسیا را افزایش دهند.
پیروزی‌های متوالی آبی‌ها سبب شده تا بازیکنان این تیم با روحیه‌ای بالا در تمرینات حضور یابند و تصاویر منتشره از تمرینات استقلال به خوبی نشان دهنده این موضوع است. همان طور که در عکس قابل مشاهده است رحمتی، پاتوسی، منشا و ایسما امروز با روحیه‌ای بالا در تمرین استقلال حاضر شدند و همراه با سایر بازیکنان این تیم در مهم‌ترین جلسه تمرینی استقلال پیش از بازی با الهلال شرکت کردند.
انگیزه بالای این بازیکنان نقطه قوت استقلال پیش از تقابل با الهلال خواهد بود و شفر امیدوار است با تکیه بر این موضوع، غیبت بازیکنانی چون اسماعیلی، صیادمنش و ... را جبران کند و با کسب سه امتیاز از بازی با الهلال، آبی‌ها را در پایان هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به امتیاز 7 برساند.

تگ ها


استقلال الهلال استقلال AFC Champions League فوتبال