بازگشت آرامش پس از طوفان در اراک

پس از حواشی ایجاد شده برای تیم آلومینیوم اراک در پایان هفته اول لیگ برتر و شکست سنگین مقابل نساجی، به نظر در روزهای اخیر آرامش موقت بر این تیم حاکم شده است....

به گزارش "ورزش سه"، در چند هفته اخیر و پس از انتخاب پرحاشیه سعید عباسی به عنوان مدیرعامل باشگاه آلومینیوم اراک، این مدیرعامل جلسات مختلفی با مربیان و هواداران فوتبال اراک برگزار و در دو روز اخیر هم اقدام به جذب چند بازیکن شاخص از جمله محسن ربیع خواه، جابر انصاری، محمد ایران پوریان و مرتضی آقاخان کرد تا اقبال عمومی در خصوص عباسی در اراک ایجاد شود.
عباسی همچنین به صراحت حمایت خود را از ادامه کار رسول خطیبی اعلام کرد و تاکید وی حضور این مربی روی نیمکت آلومینیوم در ادامه لیگ برتر بود تا رضایت هواداران که ادامه حضور رسول خطیبی بود را جلب کرده باشد.


عباسی که سابقه مدیرعاملی در تیم پرحاشیه و پرطرفداری همچون تراکتور را در کارنامه دارد، به خوبی  در چند روز اخیر حواشی باشگاه را مدیریت کرده و به دنبال این است که اراکی ها با کیفیت بهتر و سطج بالاتری در ادامه لیگ برتر حضور یابد.


رسول خطیبی هم پس از ترک اراک، با درخواست مسوولان استانی و باشگاه بار دیگر به اراک آمد و با حضور در جلسه هیات مدیره باشگاه آلومینیوم، انتظارات خود را برای ادامه حضور در این تیم اعلام کرد.


البته هواداران امیدوارند با جلب نظر خطیبی، این مربی به کار خود ادامه دهد و باید منتظر ماند و دید وضعیت نیمکت تیم آلومینیوم در بازی ۲۹ آبان با سپاهان چگونه خواهد بود و آرامش این تیم تازه لیگ برتری شده همچنان پاربرجا خواهد بود یا وضعیت به گونه دیگری پیش می رود.

تگ ها


آلومینیوم اراک